Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri

2

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri Yeni Sezon Trendleri ve Büyük Bedenli Tesettürlü Hanımlar İçin Giyim Tavsiyeleri !


Büyük beden tesettür abiye modelleri artık tesettür abiyelerde olmazsa olmazlar arasında olduğunu biliyoruz. Geçmiş yıllarda büyük beden elbise bile bulmak zordu şimdilerde büyük beden abiye, büyük beden tesettür gelinlik modelleri kısacası büyük bedene dair giyim çeşitleri hazır bulunmakta veya tasarlanmaktadır.

 

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri Trendleri Nelerdir ?

Tesettür giyim kategorileri arasında önemli yere sahip olan büyük beden tesettür abiye modelleri oldukça şık ve sade koleksiyonları ile dikkat çekiyor.

Yeni sezonun abiye renk trendleri büyük beden abiyelerde sıçrayıp çoğunlukla siyah ve bordo ağırlıklı tonlardan oluşuyor.

Büyük beden tesettür abiye modelleri
Büyük beden tesettür abiye modelleri

Büyük Beden Tesettür Abiyelerde Renk Seçimi

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Büyük beden tesettür abiye modellerinde genellikle koyu renk ve kilo göstermeyen renkler tercih edilsede son zamanlarda oldukça trend olan pudra tonları da sıklıkla kullanılan renkler arasındadır. 

Büyük Beden Tesettür Elbiselerde Kullanılacak Kumaşlar

Bunlara ilaveten büyük beden tesettür abiye modellerinde saten kumaşlar, ipekler, şifonlar, danteller ve payetlerle bir bütün sağlanmaya özen gösterildiğini görmekteyiz. Kendiliğinden desenli kumaş türleride son yılların çokça tercih edilenleri arasında olduğunu unutmamak gerekli.

Ayrıca büyük beden tesettür abiye elbise trendleri arasında yer alan uzun aşağıya doğru çan inen modellerde görülmeye değer. Bu modeller hem sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek hemde kendinizi daha rahat hissettirecek elbiselerdir.

Büyük beden tesettür şifon abiye modelleri 2016
Büyük beden tesettür şifon abiye modelleri 2016

Pantolon üstüne uzun payet tunikler ve yine dar inen etekler ve üzerine payetli şifondan kendinizi özgün gösterecek bluz modelleri ile sizde trend ve stil anlamında farkınızı yansıtabilirsiniz. Sizlerde büyük beden tesettür abiye modeli seçme konusunda sıkıntı yaşıyor ve kararsızsanız sizler için hazırladığımız en yeni büyük beden tesettür abiye modelleri galerimize bakabilirsiniz. 

Büyük beden tesettür abiye modelleri resimli galerisi


2 Yorumlar
  1. mihra diyor

    Siyah pelerinli abiyenin bedenleri neler

    1. admin diyor

      Merhaba sitemizdeki ürünler satışta değildir, satışta olan ürünlerimiz için https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresiniz ziyaret edebilirsiniz yada Whatsapp 0551 590 2688‬ iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş