Yeni Sezon Kap Modelleri Etnik Desenlerden Oluşuyor

0

Yeni Sezon Kap Modelleri Trendleri Daha Çok Etnik Modayı Yansıtan Renk Ve Kesimler İle Tesettürlü Hanımların İlgisini Çekiyor !


Kap modelleri tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yaklaşık son 2 3 sezondur tüm kapalı bayanların tercihi olan kap modelleri yeni sezonda da oldukça zengin birbirinden özel tasarımlardan oluşan modellerle sergilenmeye devam ediyor.

Sonbahar-Kış Sezonunun Yeni Kap Modelleri ve Trend Renkleri Nelerdir ?

Kap modellerinde bu sezon farklı tarz modellere yer verilirken yarasa kol ve kendiliğinden oval kesimli olan modellerde oldukça trend ve ön planda olacağa benziyor.Kap modellerinin en güzel özellikleri kendine özgü tarzları ve ideal uzunluğa sahip olmalarıdır. 

Her kesime hitap eden kap modellerinde sonbahar kış sezonunda koyu renkler, toprak renkleri, pastel tonlar ve bordoyla yeşilleri çok fazla dikkat çekiyor.

Yeni sezon kap modelleri
Yeni sezon kap modelleri

Yeni Trend : Etnik Kap Modelleri

Özellikle tuniklerde gördüğümüz etnik desenler ve renkler 2016 kap modelleri içinde geçerli olduğunu söyleyebiliriz.Son yıllarda yeni bir akım olan etnik temalı tesettür giyim parçaları daha çok günlük hayatımızda kullanabildiğimiz etnik giysiler kendinizi daha özgün hissettirip aynı zamanda stil sahibi yapabiliyor.İşte bundan dolayı kap modellerinde de yeni trend etnik desenli parçalardan oluşuyor.Daha çok kışlık kap modelleri arasında trend olan etnik temalı kapları sizde zevkinize göre kombin yapıp kullanabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Etnik kap modelleri
Etnik kap modelleri

Desenli Kap Modellerinde Kombin Yaparken Renk Uyumuna Özen Gösterin

Bu etnik desenli kap modelleri daha çok yerel bir bölgenin çizgilerini taşırken sizi aynı zamanda daha estetik ve özgün bir görünüme kavuşturabiliyor.Etnik temalı bu kapları kullanırken dikkat edeceğiniz şey kombin yaparken renklerin uyumuna özen göstermelisiniz.

Üzerinde bolca desen ve rengi barındıran kap modelleri ile yine o rengi taşıyan şal modeliniz ve ayakkabınız ile kombin yapabilirsiniz.

Tarz kap modelleri
Tarz kap modelleri

Kaplar Her Kesim İçin Vazgeçilmez Olmaya Devam Ediyor !

Kap modelleri kapalı muhafazakar bayanların şıklıklarını tamamlamada yardımcı ve pratik kullanımıyla kurtarıcı tesettür giyim modasının bir parçası olmaya devam ediyor. Sizlerde farklı tarzda kap modelleri arıyorsanız sizler için derlediğimiz en güzel ve birbirinden farklı yeni sezon kap modelleri galerimize bakmanınızı tavsiye ederiz. 

Yeni Sezon Trend Kap Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş