Büyük Beden Tunik Modelleri

0

Büyük beden tunik modelleri birbirinden şık, rahat ve zarif tasarımları ile sizlere ! En güzel ve en yeni büyük beden tesettür tunik koleksiyonları


Büyük beden tunik modelleri yeni sezonda birbirinden farklı tasarımları ile karşımıza çıkmakta. Büyük beden kıyafetlere her alanda olduğu gibi tesettür giyim sektöründe de ne yazık ki yeteri kadar önem verilmiyordu. Fakat son zamanlarda hızlı kilo alma hastalığı ve obezite yaygın olduğu için büyük bedenli kıyafetlere yönelik yeni çalışmaların arttığını görmekteyiz. Tesettür giyimin en çok tercih edilen parçası olan tuniklerde büyük beden çeşitliliği olduğunu söyleyebiliriz. Gelin hep birlikte büyük beden tunik modellerine göz atalım.

Büyük Beden Tunik Modelleri

Tunikler biz muhafazakar bayanların en çok ilgi gösterdiği ve içinde rahat ettiğimiz kıyafetlerdir. Her ne kadar markalara göre kalıplar değişse de genel olarak bol kesim, iç göstermeyen ve uzun formlarda karşımıza çıkan tesettür tunik modelleri büyük bedenli bayanların da favorisi olmuş durumda. Buna ek olarak büyük beden tesettür tunik modelleri daha çok koyu renk tonlarından oluşmaktadır çünkü açık renk kıyafetler büyük beden için sıkıntı çıkarabilir.

Büyük beden tunik
Büyük beden tunik

Neredeyse her markanın tunik modelleri için ayrıca büyük beden koleksiyonları da bulunmakta. Yani bazı markalarda mankenlerin üzerinde görüp beğendiğiniz tuniklere sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel tasarımlara ve rahat kesimlere sahip 44-52 beden arası büyük beden tunik modelleri abiye tarz ve günlük kullanabileceğiniz tasarımları barındırmakta.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Büyük Beden Abiye Tunik Modelleri

Özellikle büyük beden abiye tunik modelleri düğünlerde ve özel davetlerde sizlerin imdadınıza yetişiyor. Daha çok siyah, vizon ve mor renklerin hakim olduğu büyük beden abiye tunik modelleri işlemeleri ve detayları ile düğünlerde yada davetlerde şık olmak çok daha kolay hale geliyor. Bunun yanı sıra dantelli, püsküllü ve fermuarlı büyük beden tunikler ile bulunduğunuz ortama tesettür şıklığını yansıtabilirsiniz.

Büyük beden tesettür tunik
Büyük beden tesettür tunik

Büyük Beden Tesettür Tunikleri Nereden Bulabilirim ?

Büyük beden tesettür tunik modellerini pek çok tesettür markalarının şubelerinden yada online mağazalarından bulabilirsiniz. Bunlar arasında akla ilk gelen ve çeşitliliği ile dikkat çeken markalar Alvina, Tekbir, Aker ve Nesrin Emniyetli olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle çeşitlilik konusunda Alvina markasının son derece başarılı olduğunu ayrıca belirtmek lazım. Sizde günlük yada abiye tarzı büyük beden tesettür tunik arıyorsanız ilk olarak galerimize bakıp fikir edinebilirsiniz.

Büyük Beden Tunik Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş