Yarasa Kol Ferace Modelleri

0

Yarasa kol ferace modelleri davetlere özel tasarımları ve günlük hayatınızda rahatlıkla giyebileceğiniz son derece şık koleksiyonları ile sizleri bekliyor !


Yarasa kol ferace modelleri feraceler arasında rahatlığı sebebi ile en çok tercih edilen ve son derece şık bir görünüme sahip tasarımlardır. Yarasa kol ferace modelleri davetlerde, özel gecelerde, nişan ve düğünlerde kullanıldığı gibi günlük kullanıma da müsait olduğunu söyleyebiliriz. Neredeyse tüm tesettür markalarında bulabileceğiniz tasarım harikası yarasa kol ferace modelleri yeni sezonda da birbirinden şık ve rahat görünümleri ile dikkatleri kendine çekmekte. Muhafazakar bayanlar tarafından tesettür giyimin en çok tercih edilen parçaları olan yarasa kol feracelere gelin yakından göz atalım.

Feracelerde Form Değişikliği Sürüyor

Ferace pratikliği ile bir çok kesim tarafından tercih edilirken aynı zamanda tesettüre tam uyum sağlaması ile muhafazakar bayanların ilgi gösterdiği kıyafettir. Geçmişte daha çok düz siyah ve hiç bir motif, deseni barındırmayan feraceler günümüzde öyle çok modeli bulunuyor ki adeta form değiştirdi diyebiliriz. Yeni stil feraceler arasında en çok tercih edileni de yarasa kol feracelerdir.

Feradje koleksiyonları
Feradje koleksiyonları

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Düğünlerde Abiye Yerine Yarasa Kol Feraceleri Tercih Edebilirsiniz

Yarasa kol ferace modelleri yeni sezonda siyah renkleri ile ön plana çıkıyor. Düğünlerde, özel davetlerde, nişan, söz ve nikah gibi merasimlerde abiyeden sıkılan yada ne giyeceğine karar veremeyen hanımların ilk tercihi siyah abiye feraceler oluyor. Bu abiye tarz feraceler arasında dökümlü ve son derece asil duran yarasa kollu siyah feraceler yer alıyor. Siyah yarasa kollu feraceler daha çok pullu, motif işlemeli, dantelli modellerinden oluşuyor. Sizde düğün ve davetlerde abiye giymek istemiyorsanız rahatlığı ve pratikliği ile çok tercih edilen yarasa kol ferace modellerini deneyebilirsiniz.

Doque yarasa kol ferace
Doque yarasa kol ferace

Sokaklarda Yarasa Kol Ferace Şıklığı

Yarasa kol feraceler siyah abiye tarzı tasarımlar kadar renkli ve salaş modelleri ile de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor. Salaş yada sade renkli yarasa kol feraceler ile altınıza babet yada spor ayakkabı ile son derece casual bir görünüm elde edebilir kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Hem kombin yapmak için saatlerce uğraşmamış olursunuz. Günlük olarak kullanabileceğiniz yarasa kol feraceler arasında fuşya, hardal, haki yeşil, mürdüm, acı kahve ve sarı en çok tercih edilen renkler diyebiliriz.

Yarasa kol ferace modelleri resimli galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş