Çağla Yeşili Nasıl Kombinlenir?

0

Son yılların trend rengi çağla yeşili nasıl kombinlenir? Çağla yeşiline uyumlu renkler nelerde? İşte resimlerle detaylar….

Özellikle de son dönemlerin gözde renkleri arasında kendine yer bulmakta olan çağla yeşili, düşünüldüğü gibi yalnızca ilkbahar ve yaz dönemlerinde değil yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilecek bir renk olarak ön plana çıkıyor.

çağla yeşili yazlık tesettür elbise
çağla yeşili yazlık tesettür elbise

Genel olarak yeşilin her tonu moda dünyasında sıklıkla tercih edilmekte olan renkler arasında kendine yer buluyor. Çağla yeşili ise yeşilin diğer tonlarına nazaran çok daha duru ve sade bir ton olarak biliniyor.

çağla yeşili triko takım
çağla yeşili triko takım

Bundan dolayı da pek çok kişi bu rengi çok beğeniyor olsa da nasıl ve hangi renklerle kombinleyebileceğini tam olarak bilmedikleri için çağla yeşilini kombinlerinde kullanamıyorlar. Gerçekte ise pek çok renk çağla yeşili ile beraber istenilen görüntünün ortaya çıkmasını sağlamış oluyor.

çağla yeşili ton sür ton kombin
çağla yeşili ton sür ton kombin

Çağla Yeşili ve Siyah Uyumu

Siyah, pek çok farklı renk ile olduğu gibi çağla yeşili ile de oldukça uyumlu olmaktadır. Bu aşamada istenilen etkili görünümün ortaya çıkartılması adına çağla yeşilinin ana renk olarak ön plana çıkması gerekmektedir.

çağla yeşili tesettür tunik kombin
çağla yeşili tesettür tunik kombin

Örneğin çağla yeşili bir elbise giyilmek istendiği zaman siyah renkte ayakkabı ve çanta rahatlıkla seçilebilecektir. Ya da çağla yeşili pantolon ile siyah renkte gömlek ya da tişört kullanılabilecektir.

çağla yeşili şifon tunik kombin
çağla yeşili şifon tunik kombin

Çağla Yeşili ve Kiremit Rengi Uyumu

Pek çok kişi birbiri ile uyum sağlayamayacağını düşünüyor olsa da kiremit rengi ile beraber çağla yeşili birbirine oldukça iyi bir şekilde yakışmakta olan renkler arasında bulunuyor.

çağla yeşili spor takım
çağla yeşili spor takım
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kiremit renginin sahip olduğu canlılık ile beraber çağla yeşilinin duru ve sakin hissi birleştiği zaman ortaya dikkat çekici ve bununla beraber hiçbir şekilde göz yormayacak tarzda kombinler hazırlanmış olacaktır.

çağla yeşili spor ferace kombin
çağla yeşili spor ferace kombin

Kiremit rengi şal, hırka ya da ayakkabı gibi detaylarda kullanılabileceği gibi kıyafet seçiminde de çağla yeşili ile beraber sorunsuzca tercih edilebilecektir.

Çağla Yeşili ve Gri Uyumu

Genel olarak gri rengin en önemli özelliklerinin başında, hemen her renk ile uyumlu olması gelmektedir. Bundan dolayı çağla yeşilini istediğiniz gibi kombinlerinizde kullanmak istiyor fakat baştan aşağıya bu renkte görünmek istemiyorsanız, rengin yanında tercih edebileceğiniz renk şüphesiz ki gri olacaktır.

çağla yeşili klasik tesettür takım
çağla yeşili klasik tesettür takım

Çağla yeşili etek ile gri bluz kombinleri yapılabileceği gibi aynı zamanda çağla yeşili pantolon üzerine de gri gömlek ya da tişört de rahatlıkla tercih edilebilecektir. Kıyafetlerinde mümkün olduğu kadar cool bir görüntünün ortaya çıkmasını isteyenler ise çağla yeşili, siyah ve griyi beraber rahatlıkla kullanabileceklerdir.

çağla yeşili ikili takım
çağla yeşili ikili takım

Örneğin çağla yeşili bir elbise seçtiğiniz zaman üzerine alacağınız şalı siyah seçip çanta ve ayakkabı tercihinizi ise gri renkten yana yapabilirsiniz.

çağla yeşili fırfırlı tunik kombin
çağla yeşili fırfırlı tunik kombin

Çağla Rengi ve Krem Rengi Uyumu

Birçok kişi çağla rengi gibi sade ve zarif bir renk olan krem renginin birlikte kullanımı sonrasında ortaya çok silik bir görünümün çıkabileceği düşüncesine sahip olabiliyorlar.

çağla yeşili gömlek jean kombin
çağla yeşili gömlek jean kombin

Gerçekte ise bu iki renk beraber kullanıldığı ve aksesuar seçimi de taba renginden yana yapıldığı zaman ortaya etkili bir görüntü çıkmış olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş