En Güzel 15 Tesettür Abiye Modeli

0

Son zamanların en güzel ve en yeni 15 tesettür abiye modelini sizler için bir araya getirdik. İşte yepyeni birbirinden şık tesettür abiye tasarımları

Düğün, nişan gibi özel davetler söz konusu olduğu zaman kadınların büyük bir kısmı ne giyebilecekleri ile alakalı araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Yapmakta oldukları bu araştırmalar neticesinde ise karşılarına abiyeler çıkıyor.

simli pudra tesettür abiye
simli pudra tesettür abiye

Daha önceki dönemlerde konu tesettür abiye modelleri olduğu zaman kadınların karşılarına çıkmış olan modeller son derece sade ve benzer oluyordu. Bundan dolayı da tesettür abiye seçimi yapmak isteyen kadınlar ister istemez benzer modeller arasından seçimlerini yapmak zorunda kalıyorlardı.

simli bordo tesettür abiye
simli bordo tesettür abiye

İlerleyen zaman ile beraber ise modacılar kadınların bu konudaki isteklerine çok daha fazla dikkat etmeye başladılar.

yeni trend tesettür abiye
yeni trend tesettür abiye

Bunun sonucunda da artık kadınların karşılarına birçok farklı tarzda hazırlanmakta olan abiye elbiseler çıkmış oldu.

pudra kat kat tesettür abiye
pudra kat kat tesettür abiye

Kadınlara ise bu aşamada onlara sunulan bu tesettür abiye modelleri arasından kendi isteklerini yerine getirecek seçimleri yapmak kalıyor.

püsküllü payetli tesettür abiye
püsküllü payetli tesettür abiye

Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Konu tesettür abiye olduğu zaman kadınların karşılarına öncelikli olarak çıkan modellerden biri, payetli tesettür abiyeler oluyor.

püskül detaylı payetli tesettür abiye
püskül detaylı payetli tesettür abiye

Abiye seçimini klasik modellerden ziyade daha hareketli modeller arasından yapmak isteyen kadınlar için hazırlanılan bu tesettür abiye elbiseler ağırlıklı olarak tek parça şeklinde hazırlanmaktadır.

püsküllü gri tesettür abiye
püsküllü gri tesettür abiye

Payet detayları ise elbisenin tasarımına bağlı değişim gösterir. Tam payetli tesettür abiye elbiselerin yanı sıra yaka, kol ve etek kısmında payetlerin yer almakta olduğu tesettür abiyeler yine tesettür abiye konusunda araştırma yapmakta olan kadınlara sunulmaktadır.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
şifon yazlık tesettür abiye
şifon yazlık tesettür abiye

İpek Dantel Detaylı Tesettür Abiye Modelleri

Bilindik tarzdaki tesettür abiye modellerini seçmek yerine çok daha şık modeller arasından seçimlerini yapmak isteyenlere istediklerini vermeyi hedefleyen bu modelde önemli olan, detayların doğru olarak belirlenmesi olacaktır.

en güzel siyah tesettür abiye-3758-4888-98da-9fde603c1cef
en güzel siyah tesettür abiye

Söz konusu ipek ve dantel detayları olduğu zaman pek çok kadının aklına gelinlikvari elbiseler gelebiliyor. Gerçekte ise son dönemlerde hazırlanmakta olan modeller, her yaştan kadının rahatlıkla tercih edebilecekleri modeller arasında kendine yer buluyor.

zümrüt işlemeli tesettür abiye
zümrüt işlemeli tesettür abiye

Dantelli hazırlanılan abiye elbiselerde detaylar elbisenin tamamında yer almaktan ziyade omuz ve göğüs bölgesinin yanı sıra etek ve kol detaylarında da bulunmaktadır. Danteller abiye ile aynı renkte olabileceği gibi farklı renkte de olabilmektedir.

lila işlemeli tesettür abiye
lila işlemeli tesettür abiye

İpek detaylı tesettür abiye elbiselerde ise ağırlıklı olarak elbisenin üst kısmı ipek detaylı olup etek kısmı da uygun bir renkte kumaştan hazırlanmıştır.

Desenli Tesettür Abiye Modelleri

Desenler, yalnızca günlük elbiselerde değil aynı zamanda tesettür abiye elbiselerde de sıklıkla tercih edilmektedir.

işlemeli gri tesettür abiye
işlemeli gri tesettür abiye

Fakat abiyeler için desen seçimi yapılmak istendiği zaman seçilecek olan desenler çok daha abiyelere uygun olmaktadır.

fırfır detaylı kemerli tesettür abiye
fırfır detaylı kemerli tesettür abiye

Desenli tesettür abiyelerde desenlerin renkleri abiyelerin üzerinde kendine yer buluyor. Bu tarzdaki abiyeler kendi içlerinde hit bir parça oldukları için ekstradan farklı ve ağır takı, ayakkabı ya da çanta seçimine gerek kalmamaktadır.

simli yeni tesettür abiye
simli yeni tesettür abiye

Dolayısıyla birbirinden farklı desenlerde hazırlanmakta olan desenli tesettür abiyelerin seçilmesi ile beraber ortaya oldukça şık bir görünüm çıkmış olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş