Davetlerin Trendi Tesettür Balık Abiyeler

1

Zarif, iddialı ve romantik tesettür balık abiyelerde yeni trendler ve balık kesim abiye seçiminde sizlere yol gösterecek altın değerindeki tüyolar sizleri bekliyor.

Tesettür abiyeler arasında son zamanlarda ön plana çıkan ve bir çok bayanın sevdiği fakat bir türlü giymeye cesaret edemediği tesettür balık abiye modellerini mercek altına aldık. Yeni sezonun en beğenilen tesettür balık abiye modellerini ve nasıl giyildiğine dair ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Dilerseniz detaylara geçelim.

Siyah sade balık abiye
Siyah sade balık abiye

Balık Abiye Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Özellikle gençlerin ilgi odağı olduğu tesettür balık abiye modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Ancak doğru tarzı seçerseniz. Detaylı ve şık tasarımları ile göz dolduran kapalı balık kesim abiye seçiminde dikkat edeceğiniz ilk nokta kendi tarzınıza ve yaş grubunuza uyan bir modeli seçmenizdir. Orta yaş grubu kapalı bayanlar için daha düz ve ağır modeller uygun olurken, fırfırlı, incili ve kuşaklı balık abiyeler gençler için daha ideal bir seçenek oluyor.

Balık kesim abiye
Balık kesim abiye

Renklere gelecek olursak fuşyalar, mavi tonları, yeşil ve pembeler gençlere hitap ederken, doreler, goldlar, siyah ve beyaz tonları ise orta yaş grubuna hitap etmekte. Tesettür balık elbise seçiminde dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise vücut hatlarınızın belli olmamasıdır. “Balık elbisede vücut hatları nasıl belli olmaz ki ?” dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için eğer seçtiğiniz model tek parçadan oluşuyor ise koyu tonlarında ve parlak olmayan kumaş cinsinden seçim yapmaya özen gösterin. Eğer balık abiye ikili takım tarzında ise üst parçanın basenlerinizi kapatacak uzunlukta olmasına özen gösterin. Böylelikle hem ölçülü hem de şık giyinmiş olursunuz.

Dantelli tesettür balık abiye
Dantelli tesettür balık abiye
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür Balık Abiyelerde Yeni Trendler

Pınar Şems, Minel Aşk, Gamze Özkül gibi ünlü abiye tasarımcılarında koleksiyonlarında mutlaka yer verdiği tesettür balık abiye modelleri yeni sezonda payetlerin ve ışıltılı taşların süslediği romantik detaylardan oluştuğunu söyleyebilirim. Yeni sezon kapalı balık abiye modellerinde satenler ile şifonların birlikteliğini görebiliyoruz. Bunun yanı sıra asimetrik ve fırfırlı bluzler ile klasik kalem eteklerin oluşturduğu balık kesim abiyeler yeni sezonda oldukça trend olacağa benziyor.

2017 tesettür balık elbise
2017 tesettür balık elbise

Göz kamaştıran yeni sezon balık abiyeleri düğünlerde, nişanlarda, katılacağınız özel cemiyetlerde ya da sünnet annesi kıyafeti olarak tercih edebilirsiniz. Son olarak gümüş, dore, bordo, zümrüt, fuşya ve indigo mavisi yeni sezon tesettür balık abiye modellerinde sıkça göreceğimiz renkler arasında yer aldığını belirtmek isterim.

Eğer sizde balık abiye giymeye karar verdiyseniz ve kendinize göre bir model bulamadıysanız sizler için derlediğimiz yeni sezon tesettür balık abiye galerimize göz atıp alışveriş yapmadan önce fikir edinebilirsiniz.

 Tesettür Balık Abiye Modelleri Resimleri

1 yorum
  1. Guleser diyor

    Yurtdisina gonderiyormusunuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş