Düğünlerde Giyebileceğiniz 5 Farklı Stil Tesettür Kıyafet

0

Düğünlerde nasıl bir kıyafet giyeceğinizi bilmiyorsanız işte size birbirinden farklı ve yeni düğünlük tesettür kıyafet önerileri

Bayram sonrası düğün sezonu açılıyor. Peki katılacağınız düğün, nişan gibi merasimlerde ne tarz bir elbise giyeceğinize karar verdiniz mi ? Düğün, nişan, nikah gibi özel davet elbise modelini bulamayanlar için yeni keşiflere hazır mısınız ? İşte düğünlerde giyebileceğiniz birbirinden farklı stillere sahip tesettür abiye modelleri.

Pınar Şems Azra abiye

Büyüleyici pastel tonların hakimiyeti

Yeni sezon tesettür abiye elbiselere damga vuran pastel tonlarıdır. Göz alıcı detaylara sahip yeni sezon pastel tonlu tesettür abiyeler düğün, nikah, mezuniyet gibi özel gecelerinizin ilk tercihi olacak. Optimist pembe, mint yeşili, vizon, bebe mavi ve pudra tonları yeni sezon düğün tesettür elbiselerinde trend renkler olacağını bir kez daha belirtelim.

Minel Aşk düğünlük abiye

Kusursuz ve Romantik Dantel Elbiseler

Tesettür abiyeler 2017 sezonunda da danteller ile bezeniyor. Dantellerin abiye elbiseler üzerindeki o asil duruşundan vazgeçemeyenler için birbirinden yeni farklı modeller yer alıyor. Özellikle 2017 tesettür abiye modellerinde üst kısmı dantelli ve şifonlar ile tamamlanmış tasarımların ön plana çıktığını görmekteyiz.

Yeni sezon düğün tesettür abiye

İspanyol Kollar Düğünlerin Vazgeçilmezi Oluyor

Bildiğiniz gibi 2017 yılına girerken İspanyol kolların trend olacağının sinyallerini vermiştik ve öyle de oldu.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Volan kollu tesettür elbise 2017

Hatta trendi daha da artan İspanyol kolları düğünlük tesettür abiye modellerinde bile sıkça karşımıza çıkıyor oldu. Öyle ki ünlü tasarımcı Pınar Şems bile yeni koleksiyonunda İspanyol kollu elbiselere yer ayırmış.

Gamze Özkul ispanyol kol elbise

Parıltılı Abiye Tasarımları

Düğünlerde şıklığınıza biraz da olsa cesaret katmak istiyor ve daha iddialı görünmek istiyorsanız parıltılı tasarımlar tam size göre olacak. Yeni nesilin çok sevdiği pullar, payetler ve ışıltılı inci taşlar 2017 tesettür abiye modellerinde sıkça gördüğümüzü söyleyebilirim.

Parıltılı düğün abiyeleri

Gümüş, gold, pembe, sax mavi ve siyah parıltılı abiyelerde en çok tercih edilen renklerdir. Davetlerde ayrı bir stile sahip olmak istiyorsanız baştan aşağıya payetli abiye elbiseler sizde elegan bir tavrı vurgulayacağından emin olabilirsiniz.

Annah Hariri sax abaya

Göz Kamaştıran Abayalar

Düğünlerde tesettür abiyelere alternatif olan ferace stili özel abayalar yeni sezonda taşlı ve incili tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Rahatlık ve şıklık ikisi bir arada olsun istiyorsanız mutlaka özel tasarım abaya modellerine göz atmalısınız.

Annah Hariri abaya

Dolayısıyla düğünlerde ölçülü giyinmeyi ve zarifliği vurgulamak için mutlaka abayaları göz önünde bulundurun. Özel tasarım abayalar için Dubai merkezli olan ve neredeyse tüm dünyaya hizmet veren Annah Hariri markasını önerebilirim.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş