En Pratik Günlük Tesettür Hamile Kıyafetleri

1

Gebelik döneminiz boyunca üzerinizden hiç çıkarmak istemeyeceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz en pratik günlük tesettür hamile kıyafetleri

Hamilelik süresince sizi yalnız bırakmayacak en rahat ve en pratik günlük tesettür hamile kıyafetlerini derlemeye çalıştım. Bu tesettür hamile kıyafetlerini seçerken pratik olmasına, kolay ulaşılabilir olmasına, rahat olmasına ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat ettim. Dilerseniz aralarında benim de hamilelik boyunca en sık kullandığım pratik hamile elbiselerini yakından inceleyelim.

Tam boy günlük hamile elbisesi

Hamilelikte tam boy kurtarıcı elbiseler

Özellikle ilerleyen aylarda karnınızı diğer renkler gibi belli etmeyecek siyah tam boy tesettür hamile elbiseleri günlük hayatınızda en sık kullanabileceğiniz parçalardan birisi olacak.

Fırfırlı hamile tunik

Fırfırlı tunik kombinleri

Hamilelik döneminde bile şıklığından ödün vermek istemeyenler için fırfırlı tunik ve beli lastikli etek kombinlerini tavsiye ederim.

Çiçekli günlük tesettür hamile elbisesi

Kamufle eden desenli elbiseler

Adeta çiçek bahçesini andıran floral desenli elbiseler ile hamilelikte aldığınız kiloları gizleyebilirsiniz.

Günlük basic hamile elbisesi

Basic elbiseler

Hamilelik boyunca günün her anında imdadınıza koşacak olan basic tam boy elbiseler konforu ve sadeliği ön planda tutanlar için son derece ideal bir hamile kıyafeti olarak karşımıza çıkıyor.

Pileli günlük hamile elbisesi

Pileli maksi elbiseler

Hamilelik döneminde gündelik şıklığı dozunda ayarlamak için pileli maksi elbiseleri deneyebilirsiniz. Bu elbise ile hanım hanımcık bir stil oluşturabilirsiniz. Maksi elbise seçiminde özellikle hamilelik döneminde dikkat edilmeli, en fazla bir büyük beden tercih edilmeli.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür hamile yelek kombini

Yelek-penye-pantolon kombini

Sıcak havalarda elbiselerin yerine alternatif bir seçenek arıyorsanız dar kesim olmayan bir yelek, içine pamuklu penye ve beli lastikli bol paça kot pantolon kombini yapabilirsiniz. Bu üçlü kombini hamilelik döneminde bende çok kullandım.

Pliseli Candy takım

Candy İkili Takımlar

Günümüzde çok sık kullanılan candy takımları hamile kıyafeti olarak da kullanabilirsiniz. Fakat bu takımları satın alırken salaş, yapışmayan ve dar kesim olmayan ürün olmasına dikkat edin.

Günlük tesettür hamile kıyafeti seçiminde bunlara dikkat edin !

Hamile bayanlar sıcak havalarda normal kadınlara göre sıcaklığı daha fazla hissederler. Bu yüzden günlük hamile kıyafeti seçiminde daha hafif, polyesteri az, hava alabilen pamuklu parçaların seçilmesi son derece önemli. Bunun yanı sıra bol ve salaş kesim olmasına özen gösterin. Ayrıca tesettür hamile kıyafetlerini sosyal medya üzerinden veya mağazası olan bir çok tesettür butikten bulabilirsiniz.

En Pratik Günlük Tesettür Hamile Kıyafetleri


Tesettür yazlık candy elbise

Tesettür pileli hamile elbisesi

Günlük pratik cepli hamile elbisesi

Günlük hamile yelek kombini

Günlük hamile kot elbise

Günlük tesettür hamile tunik

Tesettür hamile yeleği

Günlük tesettür hamile kombini

Günlük tesettür hamile feracesi

 

1 yorum
  1. Anonim diyor

    Sefa merve yarasa kol partüsüler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş