En Güzel Tesettür Gelin Başı Modelleri

0

Tesettür gelin başı modellerinde en yeni tasarımlar, gelin başını daha güzel kılan aksesuarlar ve kapalı gelin başı seçiminde dikkat edilecek ipuçları

Tesettürlü gelin adaylarını gelinlik seçimi kadar gelin başı modelleri seçimi de bir hayli zorlamaktadır. Günümüzde tesettür giyimin genişlemesi ve gelinlik firmalarının kapalı bayanlara yönelik birbirinden farklı tesettür gelinlikleri gelin adaylarına sunması daha farklı tesettür gelin başı modelleri ihtiyacını beraberinde getirmiştir.

Tesettürlü gelin adayları artık hayatlarının en özel gününde tek tip ve şekilsiz bir türban modeli takmak istemiyor. Bu yüzden tesettürlü gelinlik giyecek olan gelin adaylarına özel farklı tasarımlara sahip ve gelinleri özel hissettirecek yeni tesettür gelin başı modellerini sizler için derledik. İşte en güzel tesettür gelin başı modelleri ve gelin başı seçimine dair size fikir verecek ipuçları.

Tesettür gelin başı
Tesettür gelin başı

Zarifliği Sevenler İçin Tül Detaylı Tesettür Gelin Başı Tasarımları

Kapalı gelin adayları tıpkı tesettür gelinlik seçimindeki gibi tesettürlü gelin başında da tercihini daha zarif tasarımlardan yana kullanmaktadır. Bunun sebebi ise zarif tasarımların daima gelin adayının duruluğunu ve saflığını ön plana çıkarmasıdır. Gelinlikte ve gelin başı tasarımlarında zariflik deyince akla ilk tül detaylar gelmektedir. 2017 düğün sezonunda tesettür gelinliklerde olduğu gibi gelin başı modellerinde de sıkça tül detayları göreceğimizden emin olabilirsiniz. Tüllü gelin başı modelleri aynı zamanda yüzünüze tazelik ve saflık kazandıracağını söyleyebilirim.

Taçlı tesettür gelin başı
Taçlı tesettür gelin başı

Gelin Başı Modellerinde Dantel Trendler

Dantel şüphesiz gelinliğin ihtişamını gösteren ve gelinliğe ayrı bir hava katan detaydır. Eğer çok sade bir tasarım istemiyorsanız dantelli tesettür gelin başı modelleri sizler için ideal bir seçenek olacaktır. Özellikle dantelli gelin başı modellerinde Swarovski gibi özel taşların kullanıldığını görmekteyiz.

2017 dantelli tesettür gelin başı
2017 dantelli tesettür gelin başı

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gelin Başını Aksesuarlar ile Hareketlendirin

2017 trendlerinde ön planda olan ve gençler tarafından kıyafetlerde sıkça kullanılan broş tarzı aksesuarlar yeni sezon tesettür gelin başı tasarımlarında da kullanıldığını görmekteyiz.Ayrıca gelin adayının başörtüsüne sol taraftan yada sağ kısımdan zarif bir çiçek yerleştirilip duvaklar ile kullanabilirsiniz. Broş, taş ve çiçek aksesuarlarının yanı sıra tesettürlü gelin başında sıkça kullanılan bir diğer aksesuarda taçlardır. Özellikle ince ve çok detayı olmayan taç modelleri tesettürlü gelin adaylarına çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Tesettürlü duvak 2017
Tesettürlü duvak 2017

Gelin Başı Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Dünyanın en mutlu insanı olacağınız evlilik gününüzü pürüzsüz geçirmeniz için tüm detayları göz önünde bulundurmalısınız. Gelinliğinizden gelin başına, seçtiğiniz ayakkabıdan çantanıza kadar baştan aşağıya ahenk içinde olmanız sizi daha mutlu edecektir.Bu ahnegi yakalamak için gelinlikten sonra gelin başı seçimine özen göstermelisiniz.

Dantelli gelin başı
Dantelli gelin başı

Başta seçeceğiniz gelin başının tesettür ölçüleri dahilinden olması ve gelinliğinize tam uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz. Gelin başında aksesuarlı bir tasarım seçeceksiniz düğünün olacağı ortama göre seçim yapmanız daha isabetli olacaktır. Örneğin bir kır düğün olacaksa daha doğal akseusarlar (naturel çiçekler) seçilmeli.

Son olarak şunu unutmamanız gerekli; başınızdaki örtü dünyanın en değerli taçlarından bile çok daha değerlidir.

Tesettür Gelin Başı Modelleri Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş