En İyi 7 Tesettür Markası

0

Muhafazakar Giyim Sektörünün En İyi 7 Tesettür Markası ve En Özel Ürünlerinin Resimlerini Sizler İçin Tek Bir Yerde Topladık !

Tesettür giyim sektöründe belki de yüzlece marka bulunuyor. Fakat bunların bazıları kalitesiz, bazıları zevksiz bazıları da tesettüre uygun olmayan ürünlerin satışını yapmakta. Bu noktada tesettürlü hanımların hangi markayı seçeceğine dair kafası karışmakta. İşte bu yüzden Tesettür Giyim Kabini piyasada bulunan en iyi 7 tesettür markasını seçti. Dilerseniz bunlara kısaca göz atalım.

1. Pınar Şems

Geçtiğimiz sezonun en iyi tesettür markası olan ve bir çok kesim tarafından tasarımları beğenilen Pınar Şems yeni sezon için birbirinden şık ve çok abartı olmayan tasarımları ile yine zirveye oynuyor. Pınar Şems tesettür abiye modelleri bu markanın ürünleri arasında en çok beğenilen parçalar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pınar Şems 2016 abiye
Pınar Şems 2016 abiye

2. Gamze Polat

Gamze Polat’ın benzersiz tatlı, şirin tasarımları özellikle genç tesettürlü kızların odak markası olmuş durumda. Gamze Polat dediğimizde hep toz pembeler, mint tonları ve pudra tonları aklımıza geliyor. Sadece renkleri değil tüm zevklere uygun olarak tasarladığı elbise kesimleri de bu markanın özelliklerindendir. Eğer genç iseniz bu Gamze Polat’ın yeni sezon tasarımlarına göz atmanızı öneririz.

Gamze Polat 2016 abiye
Gamze Polat 2016 abiye

3. Hülya Aslan

Hülya Aslan kombinleri Instagram’da oldukça popüler olduğunu belirtmek isteriz. Hülya Aslan daha çok sokak tarzı dediğimiz daha rahat ve günlük yaşantımızda giyebileceğimiz tasarımlar üzerinde oldukça başarılı. Bu sebeble günlük hayatınızda ne giyeceğinize dair kafanızda soru işaretleri varsa ve bugün ne kombini yapsam diyorsanız Hülya Aslan’ın tesettür kombinlerini takip edebilirsiniz.

Hülya Aslan 2016 kombin
Hülya Aslan 2016 kombin

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

4. Tuğba Venn Giyim

Tesettür giyimin en çok tercih edilen markası olan Tuğba Venn Türkiye’nin bir çok yerinde mağazası mevcuttur. Müşterilerini biribirinden özel tasarımları ile karşılayan Tuğba Giyim sadeliğe ve ölçülü giyinmeye önem veren hanımların görmesi gerektiği tesettür markaları arasında yer alıyor. Tuğba Venn yeni sezon tasarımları arasında yine geçmiş sezonlarda olduğu gibi pardesü ve kap modelleri önemli yer tutuyor.

Tuğba Giyim 2016
Tuğba Giyim 2016

5. Nihan

Modellerine yansıttığı geniş renk seçenekleri ile dikkat çeken Nihan tesettür giyim yeni sezonda kapitone kapişonlu kaban modelleri ile kendinden bir hayli söz ettirdi. İlkbahar sezonunun yaklaşması ile Nihan markasının panço ve mevsimlik pardesü modelleri de ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Nihan Giyim 2016
Nihan Giyim 2016

6. Armine

Armine her kesimin bildiği ve yakından tanıdığı bir markadır. Armine tesettür giyim zengin ürün yelpazesi ile kısa zamanda muhafazakar hanımların gözde markası olmayı başardı diyebiliriz. Markanın en dikkat çeken ürünleri eşarp modelleridir. Özellikle ipek eşarp modellerinde sunduğu zengin tasarımları ile he yaş grubuna hitap ediyor. Ayrıca Armine’nin sade, naif kap modellerini de görmenizi tavsiye ederiz. Hem enerji dolu hem de ölçülü giyimi yansıtan Armine’nin yeni sezon ürünleri yine çok beğenileceğe benziyor.

Armine 2016 kombin
Armine 2016 kombin

7. Aker

Aker bildiğiniz gibi eşarp markası olarak ön plana çıkmıştır. Fakat Aker günümüzde ferace, pardesü, çanta, tunik, etek ve manto gibi bir çok ürün seçeneği bulunduğunu söylemek isteriz. Aker eşarp konusunda olduğu gibi bu ürünleri ile de tesettür giyim markaları arasında en iddialı marka olduğu kesin. Markanın son derece kaliteli ipek eşarpları ve kombin yapabileceğiniz şık çanta modelleri ön plana çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

En İyi 7 Tesettür Markası Ürünler Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş