Aker Sport Eşarp Modelleri

1

Aker Sport Eşarp Modelleri Alışılmışın Dışında Kumaş ve Renk Seçenekleri İle 2016 Sezonuna Merhaba Diyor !

Aker Sport eşarp modelleri özellikle günlük yaşantımızda kullanılacak olan şahane renk, desen ve tasarımlardan oluşan ayrıca eşarplar arasında en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Aker eşarp markaları arasında en sık tercih edilen markalar arasındadır. Abiye tarzında ipek eşarp modellerinin yanı sıra günlük hayatta en çok kullanılan eşarpları ön plana çıkaran Aker Sport eşarp modelleri her yaş grubuna özel tasarımları sizleri bekliyor.

Aker Sport Eşarp Modelleri Yeni Sezon Tasarımları

Gül motifleri, çiçek desenli, kendiliğinden desenli ve geometrik desenlerden oluşan aker sport eşarp modelleri bayanların günlük hayatını kolaylaştıracak tarzda olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra kare desenli eşarplar günlük hayatta daha rahat kullanılabilir ve kombine edilmesi daha kolay olabilir bu yüzden Aker Sport  her renk tonuna özel kareli modelleri de yeni sezon eşarplar arasında bulunuyor.

Yeni Sezonun Tüm Renkleri Aker Eşarplarında

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yeni sezonda en çok göreceğimiz renkler lacivert, saks, bordoların eşarp desenleri ile ahengi özellikle uyumlu giyinmeyi seven bayanların şimdiden gözdesi olmuş durumda.

Aker renkli ipek eşarp
Aker renkli ipek eşarp

Aker Sport Şal ve Eşarpları İle Her Yaş Grubuna Hitap Ediyor

Aker sport eşarp modelleri sateni ve polyesteri öyle güzel işliyor ki sanki adeta el ile nakış edilmiş gibi görünüyor. Ayrıca sade şal modelleri ve osmanlı motiflerinden oluşan şallar Aker’in yeni sezon başörtüsü modelleri arasında ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Şalları genellikle genç bayanlar tercih etse de orta yaş grubuna da hitap eden tasarımların olduğunu belirtmek isteriz.

Aker Sport eşarp modellerine ait yeni sezonun en çok tercih edilecek tasarımlarını sizler için bir araya getirdik. Yeni sezon Aker Sport eşarp modellerini yakından incelemek isterseniz galerimize göz atabilirsiniz.

Aker Sport Eşarp Modelleri Resimli Galerisi


1 yorum
  1. Anonim diyor

    Biraz daha inebilir fiyatlat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş