Eşarp Modelleri 2016 Sezonu

0

Eşarp Modelleri 2016 Koleksiyonları, Trend Renkler ve Desenlerden Oluşan En Çok Tercih Edilen Eşarp Markaları !


Eşarp modelleri 2016 koleksiyonları tesettürlü bayanların kullanım tercihleri ve şekilleri göz önünde tutularak tasarlandığını söyleyebiliriz. Eşarp denildigi zaman hemen bayanların aklında belirli markalar yer ediniyor pierre cardin, cacharel, aker, vakko, armine ve piramit markaları gibi.Tabi bunlar en çok bilindik ve gördüğümüz kullanımı sık eşarp markaları arasındadır.Bu markaların dışında pek çok eşarp markaları da mevcuttur.Tesettür Giyim Kabini olarak 2016 eşarp modelleri arasından en güzel ve en çok tercih edilen eşarp markalarına ait galerimizi sizler için hazırladık.

Tesettür giyimin lokomotif ürünü olan eşarplar 2016 sezonu için birbirinden renkli ve bir okadar da trend desenlerden oluşan modelleri barındırıyor.Yeni sezon eşarp modellerinde ünlü tasarımcıların tasarladığı eşarplara şöyle bir göz attığımızda kendiliğinden desenli eşarp modelleri, ipek eşarpların ve kenarları dantelli şal modellerinin ön planda olacağını görüyoruz. Bu modellerin yanı sıra genç tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan düz renk şal eşarp modelleri yine çok fazla revaçta olduğunu söylemek gerekir.2016 eşarp modelleri ipek kumaşların yoğun kullanılacağını ve 2016 yaz sezonunda da tivil eşarpların daha sık tercih edileceğini söyleyebiliriz.

2016 eşarp modelleri
2016 eşarp modelleri

2016 Eşarp Modellerinde Moda Renkler Nelerdir ?

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Pembe ve kahve tonlarının muhteşem uyumunu 2016 sonbahar eşarp modelleri arasında sıklıkla göreceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.Bu senenin trend renkleri olan haki yeşil ve lacivertleri ipek şal modellerinde kullanılması bekleniyor.Yine ipek şal modelleri 2016 sezonunda özellikle genç kesimin sıklıkla tercih edeceğini görmemiz mümkün.Yeni sezon eşarplarda dikine kalın çizgili ve 3 uyumlu renklerin kullanıldığı modeller trendler arasında yer alacaktır.Bu modeller eşarp tasarımları arasında farklı ve sıradışı bir yer edineceğe benziyor.Bu 3 renkten oluşan kalın dikine çizgili eşarp modellerini Karaca markasından bulabilirsiniz.

Siyah ipek eşarp modelleri 2016Siyah ipek eşarp modelleri 2016
Siyah ipek eşarp modelleri 2016

Eşarp Modelleri 2016 Trend Desenleri

2016 eşarp modelleri için trend renkler ve motifler canlılığını korumaya devam edecek. Özellikle son bir kaç yıldır devam eden püskül modası şallarda ve eşarp modellerinde kullanılmaya devam edecek. Her kesime hitap eden ve standart desenlerden oluşan eşarp modellerini “2016 tesettür giyim” sezonunda da görmeye devam edeceğiz.Ayrıc geometrik desenler, gül ve çiçek temalı desenler ince ve kalın çizgi kombinasyonu ile tasarlanmış desenler 2016 eşarplar arasında oldukça sık karşılacağımız modeller arasında yer alıyor.

Sizler için hazırladığımız ünlü markalardan oluşan ve en çok tercih edilen yeni trend 2016 eşarp modelleri galerimize göz atmayı unutmayınız.

2016 Eşarp Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş