Fırfırı Sevdiren 21 Tesettür Kombin

0

2017 bahar ve yaz aylarında ses getirecek olan fırfırlı kıyafetlerde yeni trendler ve fırfırlı parçalar ile resimli tesettür kombin önerileri

Yeni ve şık bahar tesettür kıyafetleri sokak stillerine yöne vermeye devam ediyor. 2017 tesettür giyim modasında özellikle fırfırlı parçalar her kesimin gözdesi haline geliyor. Moda bloggerlardan, fenomenlere neredeyse tüm trendleri takip edenlerin üzerinde gördüğümüz fırfırlı kombinler 2017 sezonuna damgasını vuruyor. İşte A’dan Z’ye fırfırlı parçalardan kombin önerileri.

Fırfırlı beyaz bluz
Fırfırlı beyaz bluz

Fırfırlı kıyafetler aslında bir nevi vintage giyim tarzına uygun olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bundan yaklaşlık yirmi sene evvel fırfırlı bol paçalar ve kollar modaydı ve çok sevilmişti. Şimdide de fırfırlı parçaların modernize edilmiş halini görebiliyoruz.

Fırfırlı salopet elbise
Fırfırlı salopet elbise

En Çok Kullanılan Fırfırlı Kıyafetler

Sezon trendi olan fırfırlı kıyafetler arasında tunikler, şık abiye bluzler, pantolonlar, kaplar, trençkotlar ve elbise modelleri yer alıyor. Klasik tasarımlardan sıkılanlar kombinlerinde bu fırfırlı parçaları deneyebilirler.

Fırfırlı yarasa kol bluz
Fırfırlı yarasa kol bluz

Fırfırlı Detaylar İle Kombinlerinizi Hareketlendirin

Hemen hemen her kumaş dokusuna uyarlanabilen fırfırlar günlük kıyafetlerimizde bizlere maksimum şıklık sağlayabiliyor. Fırfırlar üst giyim kıyafetlerinde kollarda, göğüs kısımlarında, etek kısımlarında, yaka ve omuz kısımlarında uygulanıp tuniklerinizin yada bluzlerinizin daha neşeli ve şık görünmesini sağlıyor.

Fırfırlı spor tesettür elbise
Fırfırlı spor tesettür elbise

Klasik Etek ve Pantolonlarınıza Fırfır Şıklığı

Fırfırlı tunikleri kalem etek, boru paça pantolon yada klasik tarz kumaş pantolonlar ile kombinlerseniz sizi özel davetlerinizde olduğunuzdan daha şık göstereceğinden emin olabilirsiniz. Fırfır detaylı tunikler özel davetler kadar sokaklarda da sıkça karşımıza çıkacağa benziyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Fırfırlı tesettür abiye takım
Fırfırlı tesettür abiye takım

Fırfırlı Parçalar İle Vücut Hatlarınızı Gizleyin

Fırfırlı parçalar şık olduğu kadar vücut hatlarını gizleme özelliğine sahip olabiliyor. Örneğin göğüs bölgesinde fazlalığı olanlar göğüsü fırfırlı, basenli bayanlar etek uçları fırfırlı parçaları giydiklerinde ilk bakış odağını fırfırlara verip sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir.

Fırfırlı tesettür elbise
Fırfırlı tesettür elbise

Fırfırlar İle Sportif ve Cici Kombinler

Bahar ve yaz aylarının en popüler parçası olan çizgili tuniklerde bu sezon fırfır rüzgarı esiyor. Cici, hanım hanımcık ve aynı zamanda sportif bir kombin istiyorsanız tıpkı resimdeki gibi çizgili etek uçları fırfırlı bir tunik modeli sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

Çizgili spor fırfırlı tunik
Çizgili spor fırfırlı tunik

Çiçekli Fırfırlı Bluzler ile Yaz Enerjisini Yansıtın

Fırfırlı parçalara çiçekli motif ve desenlerin çok yakıştığını söyleyebilirim. Adeta ispanyol şıklığını hatırlatan fırfırlı çiçekli bluzler yaz mevsimine damgasını vuracak gibi.

Çiçekli fırfırlı bluz kombini
Çiçekli fırfırlı bluz kombini

Bir çok farklı kesimi bulunan fırfırlı çiçekli bluzleri bulunduğunuz ortama göre pantolon yada etekler ile kombinleyebilirsiniz. Örneğin resimdeki fiyonklu pantolon ve çiçekli fırfırlı bluz ikilisi yazın vazgeçemediğiniz bir kombin olabilir.

Fırfırlı Tesettür Kombin Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş