Gamze Polat Abiye Elbise Modelleri

0

Gamze Polat Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon Tasarımları ile Genç Kesimin Gönlünü Fethetmeye Devam Ediyor !


Gamze Polat abiye modelleri daha çok genç kesim tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz.Bunun nedeni Gamze Polat abiyelerin diğer tesettür abiyelerden farklı ve daha canlı tonlardan oluşması olduğunu düşünüyoruz.Son yıllarda tesettür giyim modası için ismini sıklıkla duyduklarımız arasında yer alan Gamze Polat tesettür giyim alanında genç tesettürlü hanımların daha çok ilgi gösterdiğini söylemek mümkün.

Birbirinden sevimli ve şirin tasarımları ile tesettür giyime farklı bir bakış açısı kazandıran ve tesettürün her kesimine hitap eden Gamze Polat abiye modelleri adeta göz dolduruyor. Tesettür abiye modelleri denilince aklımıza ilk gelen isimlerden biri olan Gamze Polat geçtiğimiz sezona damgasını vurdu diyebiliriz.

2016 Gamze Polat Abiye Tasarımları

2016 Gamze Polat abiye elbise modellerine şöyle bir baktığımızda gerçekten tesettürlü bayanlarımızım hayallerini süsleyen tasarımlardan oluşmaktadır. Bir yandan gençlere yönelik kesimleri ve renkleri ile daha sade abiye modellerini görmekteyiz.Diğer yandan ise pullu ve payet kumaşları tercih eden ve tafta etekleride tasarımlarında çok sık kullandığını görüyoruz. Kendine has bir tarzı olan Gamze Polat abiye modelleri 2016 sezonu yine soft renkleri kullanıp vintage tarzını yansıtan tasarımlar dikkat çekiyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Gamze Polat abiye modelleri
Gamze Polat abiye modelleri

En Çok Tercih Edilen Gamze Polat Tasarımları

Trend renkleri abiye modellerine yansıtan Gamze Polat düz kumaşların yanı sıra dantelli abiye modelleride çok sevilen tasarımlarındandır.Özellikle yeni sezonda tesettür abiye modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan dantel kumaştan üretilen ve üzerinde şık bir tül kuşağı bulunan bu abiye modeli her kesime uygun bir modeldir.Bu abiye modelini satın alırken balık kesim olduğu için vücut ölçünüzü dikkate almalısınız çünkü tesettüre uygun ve vücut hatlarınızı belli etmeyen bir elbise giymek herşeyden önemlidir.

2016 Gamze Polat abiye modelleri
2016 Gamze Polat abiye modelleri

Gamze Polat tesettür abiye modelleri tasarımlarının yanı sıra birbirinden özel tunik modelleri, kap modelleri ve gömlek modelleri de tasarlamaktadır.Gamze Polat bu ürünlerde de en az abiye tasarımları kadar başarılı ve dinamik olduğunu söyleyebiliriz.Diğer Gamze Polat koleksiyonlarını ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız.2016 Gamze Polat tesettür abiye modelleri arasından en çok beğenilen ve tercih edilen resimleri aşağıdaki derlediğimiz galeriden inceleyebilirsiniz.

Gamze Polat Abiye Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş