Gençleri Hayran Bırakacak 2018 Tesettür Abiye Modelleri

4

Genç tesettür abiye modellerinde 2018 trendlerine hızlı bakış. Her zevke hitap eden yepyeni abiye koleksiyonları sizleri bekliyor

Tesettür modasında oldukça ilgi çeken kıyafetleri her geçen sezonda daha sık görüyoruz. Bu durum tesettürlü bayanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Artık çocuklar ve gençler için de özel olarak hazırlanan kreasyonlar var. Bu kreasyonların artması ile birlikte genç tesettür abiye modelleri arasında her zevke hitap eden farklı seçenekler bulmak mümkün oluyor.

Beyaz Genç tesettür abiye 2018

Dantel Zarafeti, Siyah Asaleti 2018’de Yükseliyor

Özel günler için kıyafet seçimi yaparken genellikle siyah çok sık tercih edilir. Genç tesettür abiye 2018 trendleri arasında da siyah renk olarak oldukça yükselişte. Siyah rengi gençlere sunarken rengin ağır havasını ortadan kaldırmak için parlak ya da efektli kumaşlar yeni sezonda tercih ediliyor.

Genç tesettür abiye 2018 5

Bunların yanı sıra ışıltılı işlemeler ve el işçiliğinin yoğun olduğu tasarımlar da genç tesettür abiye modellerinde ön plana çıkıyor. Genç modasında tasarımların ruhunu gençleştirecek detaylardan birisi de tüller. Uçuş uçuş tüllerin yansıttığı gençlik enerjisi de Genç tesettür abiye 2018 trendleri için tercih edilen detaylardan birisi.

Genç tesettür abiye 2018 1

Dantel detaylar genellikle yetişkinler için tasarlanan abiye modellerinde ağırlıklı olarak kullanılsa da uçuk ve pastel renklerdeki genç abiye tasarımlarında da tercih ediliyor.

Pudra genç tesettür abiye 2018

Özellikle çiçek desenli dantellerin genç abiye tasarımlarında çok yoğun bir şekilde kullanıldığı 2018 sezonunda uçuşan tüllerin arasından gözüken dantel detaylar tasarımların çok şık ve naif gözükmesini sağlıyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Genç tesettür abiye 2018

Taşların Işıltısı Çiçeklerle Buluşuyor

Genç tesettür abiye 2018 trendleri çiçeklerin zarafeti ve taşların ışıltısı ile şekilleniyor. Gençliği en iyi şekilde yansıtan pastel renkleri çiçek desenleri ile buluşturan abiye modellerinde bu iki zarif detay swarovski gibi ışıltılı taşlarla ön plana çıkıyor.

Genç tesettür abiye 2018 -2

Genç abiyelerinde aksesuar kullanımında da çok sık tercih edilen çiçekler ve taşlar; bileklik, kemer ya da kuyruk gibi hoş detaylarda yer alarak kıyafetlerin görüntüsünü değiştiriyor.

Genç tesettür abiye tasarımı

Gençler için özel olarak hazırlanan abiye koleksiyonları genç kızların günün ya da gecenin yıldızı olmalarını sağlarken aynı zamanda onların yaşlarının güzelliğini ön plana çıkarıyor.

Şifon Genç tesettür abiye 2018

Genç tesettür abiye 2018 trendleri her zevke göre seçenekleri bir araya getirirken gençlerin kendilerine uygun seçimler yapmasını kolaylaştırıyor.

Bordo Genç tesettür abiye 2018 Dantel Genç tesettür abiye 2018 Ekru Genç tesettür abiye 2018 Genç tesettür abiye 2018 3 Genç tesettür abiye 2018 4 Kabarık Genç tesettür abiye 2018 Genç tesettür abiye 2018 6 Minel aşk genç tesettür abiye 2018 Sade genç tesettür abiye 2018 2018 genç tesettür abiye Pileli genç tesettür abiye 2018

4 Yorumlar
 1. Sümeyye diyor

  Merhabalar gençlere özel abiyelerinizden bitanesini çok begendim stokta olup olmadigını ve fiyatını öğrenmek istiyorum

  1. admin diyor

   Merhabalar satışta olan ürünler https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim/

 2. 🥀🥀🥀🥀🥀 diyor

  Abiyelerinizden birini almak istiyorum fiyatını öğrenebilir miyim

  1. admin diyor

   güncel ürünler instagram sayfamızdadır

   https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim/

   Instagram kullanmıyorsanız Nurmelek.com anasayfamızda tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş