Tesettürlü Hamileler İçin Ferace Tasarımları

0

Hamilelikte sizi rahat ettirecek biribirinden şık özel tasarım ferace modelleri ve yeni trend renkler

Tesettürlü bayanların kombinlerini tamamlamak için oldukça sık tercih ettiği ferace modelleri aslında çok eski bir geleceğe sahip. Osmanlı’dan günümüze kadar uzanan ferace tarihinde bu parçayı sadece tesettürlü bayanların değil aynı zamanda dönemin dervişlerinin de kullandığı biliniyor.

Tesettur hamile feracesi 11

Tesettür modasının oluşması ve bu alanda yapılan girişimlerin artması ile artık her tesettürlü bayan sevdiği tarzda giyinebiliyor.

Tesettur hamile feracesi 1

Kıyafet bulma konusunda tesettürlü ya da tesettürsüz olsun fark etmeksizin zorluk çeken bayanlar olduğunu göz önünde bulundurduğumuz zaman tesettürlü hamileler için giyinmenin sıkıntı yaratabileceğini düşünmek mümkün.

Tesettur hamile feracesi 8

Ancak bir süredir sürekli gelişen tesettür giyim modasında tesettürlü hamileler için ferace tasarımları başta olmak üzere pek çok farklı kıyafet rahatlıkla bulunabiliyor.

Tesettur hamile feracesi 3

Rahat Tasarım, Kaliteli Kumaşlar

Tesettürlü hamileler için ferace tasarımları oldukça konforlu modellerin bayanların beğenisine sunulmasını sağlıyor.

Tesettur hamile feracesi 7

Hamileler için en kullanışlı kesimlerden birisi olan robadan kesimin ağırlıklı olduğu modeller bayanların vücut hatlarını başarılı bir şekilde kapatırken aynı zamanda belirginleşen hamile göbeğinin de çok fazla dikkat çekmemesine yardımcı oluyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettur hamile feracesi 13

Hareket ederken rahat etmek isteyen hamileler için özel olarak tasarlanan ferace modelleri yine hamilelerin konfor ihtiyacı göz önünde bulundurularak pamuk, keten, tensel, viskon gibi doğal liflere sahip dokulardan üretiliyor.

Tesettur hamile feracesi 9

Tesettürlü hamileler için ferace tasarımları sadece robadan kesim modeller ile sınırlı değil. Yarasa kollu ferace modelleri, A kesim ya da çan kesim ferace modelleri hamileler için oldukça konforludur. Hamile bayanların kendilerini her zaman rahat ve şık hissetmesini sağlayacak ferace tasarımları ile pek çok farklı kombin yapmak mümkün.

Tesettur hamile feracesi 5

Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Gece şıklığı ya da günlük kombinlerde tamamlayıcı bir dış giyim parçası olarak kullanılan ferace modelleri hamile bayanların hareket özgürlüğünü sağlayacak detayları ile dikkat çekiyor.

Tesettur hamile feracesi 12

Tesettürlü hamileler için ferace tasarımları yapılırken her zaman konfor ilk planda olurken şıklık ise kesinlikle geri plana atılmayan özel bir deneyim olarak sunuluyor.

Tesettur hamile feracesi 10

Zarafeti, şıklığı ve hareket özgürlüğünü bir araya getiren ferace modelleri ile kıyafet kombininiz ne kadar rahat ya da salaş olursa olsun dış giyim parçası olan fercinin sunduğu şıklık her zaman iyi hissetmenizi sağlayacak.

Tesettur hamile feracesi 2 Tesettur hamile feracesi 6 Tesettur hamile feracesi 14 Tesettur hamile feracesi 15 Tesettur hamile feracesi 17 Tesettur hamile feracesi 16 Tesettur hamile feracesi 18 Tesettur hamile feracesi 4

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş