Gümüş Rengi Nasıl Kombinlenir?

0

Gümüş rengi nasıl kombinlenir? Gümişi olarak da bilinen gümüş rengi kıyafetlerde hangi renkler kullanmak daha uygundur? İşte gümüş rengine ait kombin ipuçlar.

Modacıların zamansız kıyafet tasarlarken sık kullandığı renklerden biri olan gümüş, popülaritesini hiç kaybetmediği için her sezon mutlaka karşımıza çıkıyor.

gümüş rengi tesettür elbise
gümüş rengi tesettür elbise

Gümüşün güçlü görüntüsü biraz daha özenli, iddialı belki cesur görünmek isteyenler için iyi bir alternatif oluşturuyor. Modacılar gümüş rengi nasıl kombinlenir sorusuna cesur olun, denemeler yapın cevabını veriyor. Bu doğrultuda gümüş rengine, metalik griye en çok yakışan renkleri sizler için derledik. İşte gümüş kombinleri;

gümüş rengi tesettür etek kombini
gümüş rengi tesettür etek kombini

Gümüşe gümüş kombini

Gümüşe gümüş kombini nasıl oluyor demeyin; tepeden tırnağa gümüş renkli parçalar seçerek bütün bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tek parça gümüş elbise, gümüş ayakkabı ve çanta tercih edebilirsiniz.

gümüş rengi mont kombini
gümüş rengi mont kombini

Eğer gümüş ağırlığını küçük bir renkle yumuşatmak isterseniz siyah ya da kırmızı gibi canlı bir renk tercih edebilirsiniz. Örneğin bir kemer, eşarp, çanta ya da takı seçiminde ikinci renge geçiş yapabilirsiniz.

gümüş rengi kombin 2020
gümüş rengi kombin 2020

Pembenin her tonu gümüşle arkadaş

Gümüş rengini tatlı, yumuşak renklerle meç etmeye ne dersiniz? Pembe ve gümüş uyumunu gören hiç kimse gümüş rengi nasıl kombinlenir diye sormaz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
gümüş rengi etek kombini
gümüş rengi etek kombini

Uçuk pembeler gümüş rengiyle öyle uyumlu duruyor ki, günlük kombinlerden gece kombinlerine kadar onlarca farklı stil oluşturulabilir.  Gümüş rengi tayt üzerine pembe salaş bir tişört ya da triko kazak giyebilir, etek & kazak kombinleri yapabilirsiniz.

gümüş rengi ceket kombini
gümüş rengi ceket kombini

Siyah ve gümüşün birlikteliği göz alıcı

Gümüş rengi nasıl kombinlenir sorusuna biraz daha pratik bir öneri arıyorsanız siyah ve beyaz seçeneklerini öneriyoruz. Siyah gibi klasik ve kurtarıcı bir renk elbette gümüşle uyumla dans eder. Gümüş rengi kombinler yaparken keskin siyah parçalar kullanabilirsiniz. Özellikle abiye kombinleri yapıyorsanız siyah ve gümüş çok şık duruyor.

gümüş rengi pantolon kazak kombini
gümüş rengi pantolon kazak kombini

Eflatun gümüşle birlikte ışıldıyor

Eflatun ve gümüş rengi nasıl kombinlenir merak ediyor olabilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki eflatun çok özel, yumuşak bir renk tonuna sahiptir.

gümüş rengi tesettür abiye
gümüş rengi tesettür abiye

Eflatun rengi bir elbiseyi gümüş renk bir fular, eşarp ya da ceketle çok rahat tamamlamak mümkün. İki rengin birbirini dengelemesi, günlük kombinler yapmayı kolaylaştırıyor. Gece kombinlerinde ise eflatun gümüş renginin ışıltısı sayesinde daha göz alıcı hale geliyor.

gümüş rengi pileli etek kombini
gümüş rengi pileli etek kombini

Gümüş rengi tıpkı siyah gibi kolay kombin yapabileceğiniz bir renk. Yumuşak tonlardan keskin renklere kadar çok geniş bir renk skalası sizleri bekliyor. Gümüş rengi kombinler yaparken aksesuarları da düşünerek dengeli bir görüntü oluşturmaya özen gösterin.    

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş