hookup app on the reports tab of exam driver Speed dating Foothill Ranch prostitution in morocco price date korean girl app hookup app experience

İmex Krem Nedir? Faydaları Nelerdir? Fiyatı Nedir?

0

İmex Krem Nedir? Faydaları Nelerdir? Özellikle Akne Tedavisinde Tercih Edilen İmex Krem Nasıl Kullanılır? Fiyatı Nedir?

Ergenlik döneminde veya hormon bozukluğu durumlarında sıklıkla yaşanılan sivilce sorunlarına yönelik, en iyi çözümlerden biri olarak bilinen İmex kremi, cildin sağlıklı ve parlak olmasını sağlayıcı etken maddelere sahip. İmex etken maddesi tetrasiklin bir nevi anti bakteriyel etki gösteren kimyasaldır. Sivilcenin oluşmasına neden olan bakterileri ortadan kaldırır ve cildin hava almasını sağlar. Ayrıca, cildin üst tabakasının yenilenmesine de etki eder.

İmex kremi faydaları nelerdir?

İmex kreminin tercih edilebilirliğini arttıran en önemli nedenler arasında hızlı nüfuz etmesi yer alır. Sivilcenin köküne inen ve sivilceyi kökünden kurutan imex ile 2-3 gün içerisinde sivilceden kurtulma imkanı var. Düzenli bir şekilde kullanılması ile tekrar eden sivilcelerden bir hafta kadar sürede tamamen kurtulmak mümkün olabilir. ancak iltihaplı sivilce rahatsızlığı yaşayanlar için imex kullanımı tavsiye edilmez. Akne tedavisi ve ergenlik veya hormon bozukluğu nedeniyle ortaya çıkan sivilceler için uygundur. Ayrıca, içerisinde kortizon bulunmaz. Bu da, tercih edilebilirliğini arttıran diğer bir önemli nedendir.

sivilce kremi imex
sivilce kremi imex
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

İmex krem, sadece sivilceler üzerinde etkilidir ve siyah nokta veya cilt üzerindeki yaralanma için asla kullanılmaz. Ayrıca, egzama gibi değişik cilt rahatsızlıkları için de kullanımı uygun değildir. İmex kullanımı sırasında birtakım yan etkiler de görebilir. Bunlar acı, kızarıklık ve şişlik, saçta oluşan kuruma ve kepeklenme.

İmex kremi nasıl kullanılır?

İmex kremini sivilceli bölgeye uygulamadan önce ilgili bölgenin dezenfekte edilmesi lazım. Ardından, parmak ucuna sıkılacak ufak bir kremin sivilceli bölgeye yedirilmesi gerekir. Kremin cilt tarafından çekilmeden yıkama ve makyaj gibi müdahale de bulunulmaması lazım. Makyajlı yüze de kremin uygulanmasının hiçbir faydası olmayacak. 2-3 gün düzenli kullanıldığı zaman etkisinin çok iyi bir şekilde görmek mümkündür.

İmex krem fiyatı

İmex kremi, reçetesiz olarak da satılabilen ilaçlar arasında. Liste fiyatı, 35 liradır. Doktor reçetesi ile yazılan ilacın ücreti SGK tarafından karşılanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş