Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir ?

0

Kalem etekler nasıl kombinlenir ? 1 kalem etek modeli 3 farklı kombin yapmayı bu yazımda öğrenebilir, kendi stilinize göre kalem eteklerinizi daha doğru kombinleyebilirsiniz

İş hayatında, özel davetlerde ve şık cemiyetlerde daha çok tercih ettiğimiz kalem etekleri kombinleme hakkında sizlere bilgi vermek istedim. Zira kalem etek seçiminde ve kullanımında hatalar çok yapıldığını söyleyebilirim. İşte bu nedenle sizlere bilgi amaçlı fikir vermek istedim. Dilerseniz şimdi kalem etek nasıl kombinlenir sorusuna yanıt bulmaya çalışalım.

Genç kalem etek kombini
Genç kalem etek kombini

Kalem Etek Sizin İçin Doğru Tercih Mi ?

Her etek modelinde olduğu gibi kalem etek seçiminde de bedeninizi iyi tanımalı ve alt bölgenize göre bir etek seçmelisiniz. Öncelikle alt bölgenizde fazla kilolarınız var ise ne yazık ki size kalem etek yakışmayacaktır bu yüzden olabildiğince bu modelden kaçınmaya gayret gösterin. Eğer ki vücut hatlarınızın çok ön plana çıkmadığına inanıyorsanız tabi ki bu durumda tercih edebilirsiniz.

Kalem etek şifon bluz
Kalem etek şifon bluz

Kuyruklu Tunikler

Kalem etekler ile giyebileceğiniz en güzel parçalardan olan kuyruklu tunikleri şifon, krep ve saten gibi kumaşlarda kullanabilirsiniz. Kalem etek giydiğinizde özellikle arka kısmınınızı ve basen çevresini örteceğinden uzun kuyruklu tunikler başarılı bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

Desenli kalem etek kombini
Desenli kalem etek kombini

Uzun Gösteren Kalem Etek Kombinleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Özel günlerin vazgeçilmez modeli olan kalem etekler pek çok bluzler ile kombinlenebilir. Açık renkli kalem eteğiniz varsa bunu yine açık renkli bluzler ile kombinleyebilirsiniz. Eğer eteğiniz ile bluz modeliniz aynı renk ise bu kombin sizi uzun gösterecektir dolayısıyla kısa boylu olup kalem etek giymekten çekinenler için ayrıca bir avantaj sağlayacaktır.

Etnik desen Kalem etek
Etnik desen Kalem etek

Günümüzde trend olan aksesuarlı (kendiliğinden kolyeli, taşlı) bluzler ile kalem eteklerinizi kombinlediğinizde aslında aksesuara da gerek kalmıyor. Eğer bluz ve eteğinizin rengi aynı renk ise ayakkabınızın da aynı renk olmasına özen gösterin.

Kalem etek kombini
Kalem etek kombini

Fırfırlı Şifon Bluzler ile Romantik Stlinizi Yansıtın

Son günlerde trend olan fırfırlı kollar kalem eteklere yakışan ve ayrı bir hava katan diğer kombin seçeneğidir. Kalem etekler ile kullanabileceğiniz fırfırlı gömlek ve bluzler ile kendize özgün tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Eğer romantik bir yere davetliyseniz ya da romantik tarz giyinmeyi seviyorsanız fırfır detaylı bluzleri mutlaka kalem etekleriniz ile kombinleyin.

Kalem etek kuyruklu tunik
Kalem etek kuyruklu tunik

Kalem etekler nasıl kombinlenir sorusuna yanıt vermeye çalışırken aslında farklı materyaller ve farklı stiller ile tek bir kalem eteği birden fazla kombin yapabileceğiniz şekilde organize etmeye çalıştım. Umarım sizlere fikir anlamında fayda sağlamıştır. Kalem etek kombinlerini daha detaylı görmek için sizler için derlediğim galeriye göz atabilirsiniz.

Kalem Etek Kombin Fikirleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş