Kayra 2016 Tesettür Koleksiyonları

0

Kayra 2016 Sezonunda Feminen Çizgisinden ve Rahatlığından Ödün Vermeden Yeni Tesettür Giyim Trendlerini Koleksiyonuna Yansıtıyor !


Kayra tesettür giyim sektörünün en köklü firmalarındandır. Faaliyetine 1982 yılında başlamış kısa sürede Türkiye’nin muhafazakar giyim markaları arasında zirvelerde yerini almıştır. Kayra rahat giyinme anlayışını ve kendine özgü tarzını ürünlerine yansıtmayı başarmış ve bu tarzı ile kendi kitlesini oluşturmuştur. Kayra 2016 tesettür giyim tasarımlarında da bu çizgisinden ödün vermeden yeni kesimleri ve trend renkleri ile yeni sezonda karşımıza çıkmaktadır.

Kayra 2016 Trendleri

Baharın gelmesi ile Kayra 2016 tesettür giyim trendlerini ürünlerine yansıttığını görmekteyiz. Daha çok 60’lı ve 70’li yılların rahat ve bir o kadar da feminen tarzları son derece başarılı kullanmış olan Kayra markası özgürlükçü ruhunu yansıtmaya son sürat devem ettiğini görüyoruz.Yerel kültürü ve gelenekselliği yansıtan etnik desenleri çok iyi ve yerinde kullanmasını bilen Kayra markası bu tasarımları bluzlerinde ve tuniklerinde rahatlıkla görebiliriz.

Kayra 2016 tesettür kombin
Kayra 2016 tesettür kombin

Kayra 2016 Ferace Modelleri

Tesettür giyimde 2016 sezonunun en çok giyilecek olan ürünü feraceler Kayra markasında adeta giy çık tarzında. Feracelerde menekşe renkleri, mürdümler, bebe mavisi ve lacivert renklerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Eğer spor bir tarzınız var ise bu ferace modellerinin altına şık bir spor ayakkabı giyerek kendinize enerjik bir hava katabilirsiniz.

Biraz Işıltı Hiç Fena Olmaz

Minimal tasarımları ile ün yapmış Kayra 2016 sezonunda  payetler, pullar, parlak baskılar ve metalik tonlu kumaş seçenekleri ile sadeliğini biraz ışıltı kattığını söylememiz mümkün. Metal aksesuarların oldukça popüler olduğu bu günlerde biraz parıltılı koleksiyonları denemeniz fena olmaz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kayra tesettür kombinler
Kayra tesettür kombinler

Kayra Ürünlerinin 2016 Trend Renkleri

Kayra 2016 koleksiyonlarında lal, mürdüm, bebe mavisi, toprak tonları,mercan rengi ve ilkbahar yazı anımsatana sarının her tonunu görmemiz mümkün. Bu renklerin yanı sıra monokrom trendinin yükselişi ile siyah ve beyaz renk kombinini de bazı Kayra ürünlerinde karşımıza çıkmakta.

Kısacası Kayra 2016 tesettür giyim koleksiyonlarında hem parıltılı ve sadeliği hem de etnik desenler ile mistik bir havayı yakalayabilirsiniz. Her ne olursa olsun Kayra 2016 sezonunda da kendi çizgisini bozmadan ve aynı zamanda yenilikçi ürünleri ile kendinden fazlasıyla söz ettireceğe benziyor.

Kayra 2016 yeni sezonuna ait tesettür giyim koleksiyonlarını yakından incelemek için sizler için özenle seçtiğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

Kayra 2016 Tesettür Giyim Koleksiyonları Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş