Kayra 2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

0

Tesettür giyimin özgün markası olan ve özellikle gençlerin en çok tercih ettiği marka olan Kayra, 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonunu görücüye çıktı.

Yeni sezon koleksiyonları arasında en merak edilen markalar arasında olan Kayra, 2018 sonbahar/kış koleksiyonu keşfedilmeye hazır. Kayra’nın yeni sezozon parçalarına baktığımızda özgün çizgisinden santim uzaklaşmadığını görüyoruz. Bizlerde bu sofistike koleksiyondan bir kaç parça seçip mercek altına almak istedik.

Detaya indiğimizde ikili takımları, eteklerin, pantolonların, ceketlerin, kaban ve pardesülerin ne kadar elegan bir görünüme sahip olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Kayra spor ikili takım

İkili takımların yükselişini her halde hepimiz biliyoruz, hala bilmeyenler varsa “Yükselen Trend Tesettür İkili Takımlar !” yazımızdan detaylı inceleyebilirler. Kayra’nın 2018 koleksiyonunda ikili takımlara farklı bir bakış ile yaklaşıp normalde salık bırakılan üst parçayı pantolonun içinde kullanıp pantolondaki lastik detayına vurgu yaptığını görüyoruz. Takıma bakıldığında gerçekten rahatlık hissiyatı veriyor.

Kayra 2018 salaş tunik

Kayra’nın yeni sezondaki en favori parçalarından diyebilirim. Kumaşını tam olarak bilmesemde tensel kot gibi duran bu harika tunik yıldız armaları ve payet işlemesi ile sonbahar aylarının parıldayan parçası olmaya aday.

Kayra dantelli tunik

Sezon trendi olan tarçın ve turuncu renklerini tıpkı bu dantel detaylı salaş tunikte olduğu gibi Kayra’nın bazı parçalarında karşılaşabiliriz. Bu kombinde her ne kadar bol pantolon ile umursamaz ve salaş bir tarz olarak görünsede altına klasik paça kumaş pantolon giydiğinizde kendinize harika bir davet kombini çıkarabilirsiniz.

Kayra kapşonlu pardesü

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gençlerin vazgeçemediği ara boylar Kayra 2018 koleksiyonunda lastik kollu ve büzgülü belli tasarımları ile gençlerin aktif yaşamına ayak uyduruyor.

Kayra kareli etek

Pötikareli tasarımları yeni sezonda en çok eteklerde göreceğiz. Kayra büyük cepli bu yeni sezon eteği ile gençlere rahat ve özgün stilin kapılarını aralıyor.

Kayra kapitone yelek

Mevsim geçişlerinin olmazsa olmaz parçası olan yelekleri beli büzgülü ve daha sportif bir halde görüyoruz. Böylesi rahat bir yeleği sanırım bütün sonbahar üzerinizden çıkarmak istemeyebilirsiniz.

Kayra 2018 klasik kombin

Sonbahar ayında ofis ya da iş yemekleri için klasik bir kombin arıyorsanız Kayra’nın basic gömlek ve garnili pantolon kombinini tercih edebilirsiniz. Ya da;

Kayra pileli tunik

Basic tunik yerine trendi yükselişte ve kol detayları olan pileli tunikleri tercih edebilirsiniz.

Kayra 2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş