Aker Eşarpları 2018’de Yenilikçi Sezonu Müjdeliyor

0

Aker Eşarpları 2018’de Yenilikçi Sezonu Müjdeliyor ! Güçlü figürleri, kreatif renkleri ve adeta birer sanat eseri olan bu eşarpları mutlaka görmelisiniz

Her geçen gün daha da gelişen tesettür giyimde eşarbın da ayrı bir yeri vardır. Ancak eşarbınızın kaliteli olup olmadığını anlamak için güvenilir markalardan alışveriş yapmak sizin için daha uygundur. Farklı desen ve modelleriyle birçok insanın beğenisini kazanan Aker eşarp 2018 koleksiyonu, sizin de hoşunuza gidecektir. Hemen hemen her şehirde olan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi, internetten de sipariş verebilirsiniz.

2018 Aker Eşarplar

2018 Aker eşarp koleksiyonuna baktığımızda gizemli renkleri ile dikkat çekiyor. Güçlü figürleri, kreatif renkleri ve adeta birer sanat eseri olan desenleri ile Aker 2018 yeni sezon koleksiyonunda canlı sıcak tonlar bir adım öne çıkıyor. Doğanın nadide çiçeklerini yeni sezon Aker eşarplarda bulabilirken, kahve, turuncu, petrol mavisi, siyah, buğday sarısı gibi farklı ten renklerine de ayrıca uyum gösteriyor.

Aker 2018 koleksiyonu 16

Aker Eşarpların Kalitesi

Kaliteli bir eşarp almak istiyorsanız Aker’in değişik modellerini deneyebilirsiniz. İpek eşarp, Sport eşarp ve klasikleşen eşarpları Aker mağazalarında bulabilirsiniz. Eğer eşarbınızda bir renk cümbüşü istiyorsanız, yine Aker mağazalarında satılan Cacharel eşarp modelleri sizin için uygun bir tercih olacaktır.

Aker 2018 koleksiyonu-2

İpek maddesi hepimizin bildiği gibi ipek böceğinin üretmesi sonrasında dut ağaçlarından toplanır ve daha sonra çok fazla emek harcanarak işlenmektedir. Aker eşarplar %100 ipek kalitesini taşır. Aker eşarp çalışmaları soncunda dünyada ilk olan nano eşarbı üretmeyi başarabilmiştir. Nano kalitesinde olan bu eşarplar su ve leke tutmaz. Ayrıca değişik renk ve desenleri ile hatasız bir şekilde üretilir. Ürünlerde renk veya desen kayması asla görülmez.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Aker 2018 koleksiyonu 9

Eşarplar dünyanın en kaliteli ipeğinden yapılmakta ve kenar işlemeleri elde tek tek özenle yapılmaktadır. Aker’in kendi tasarım atölyesinde üretilen tamamen özgün ve modaya uygun eşarplar asla kanserojen madde içermez. Sağlığınızı tehdit edecek unsurları kesinlikle bulundurmaz.

Aker 2018 koleksiyonu-3

Düşük kaliteli ürünlerde renk ve parlaklık zamanla kaybolabilir ancak Aker eşarp fabrikasındaki ileri teknoloji sayesinde bu parlaklığın üst seviyede korunmasını sağlar. Ürünlerin üretiminde asla çevreye zarar verilmez. Aker, OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 ürünün kalitesini gösteren belgelerin tümüne sahiptir.

Aker 2018 koleksiyonu-1

Aker Eşarbın Fiyatları

Ucuza aldığınız ürünlerin birkaç yıkama sonrasında renkleri solabilir, işlemeleri zarar görebilir. Bu durum hem eşarbınızın mahvolması hem de verdiğiniz paranın boşa gitmesine neden olabilir ve sizin için üzücü bir durum ortaya çıkabilir. Bu nedenle hem uygun fiyata hem de kaliteli ve herkesçe bilinen bir markadan alışveriş yapmak sizin yararınıza olur. Aker eşarplarının fiyatları her bütçeye uygundur. Fiyatları 30 TL ile 200 TL arasında değişen Aker eşarplardan zevkinize ve bütçenize uygun olanları satın alabilirsiniz.

Yeni Sezon Aker Eşarp Koleksiyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş