Kolej Stili İçin Kombin Önerileri

0

Gençler arasında son yıllarda yükselen akım olan kolej stili için en ideal kombin seçenekleri ve kolej kombinleri için altın tavsiyeler

Gençler arasında son yılların yükselişteki akımı kolej stili 2017 sezonuna damgasını vuruyor. Kolej stili nedir diye soracak olursanız bomber spor ceketler, ekoseli parçalar ve armalı sweat modelleri ile yapılan kombinler aslında bir nevi kolej stiline giriyor. Tesettür spor giyim alanında en trend stil olan kolej stilini sizde bu parçalar ile kendinize uyarlayabilirsiniz.

Bomber ceket
Bomber ceket

Kolej Stilinin İlk Parçası : Bomber Tarzı Ceket

Bomber ceketler aslında günümüzde kolej kap olarakta bilindiğini söylemek isterim. Genellikle gri, kolları kırmızı, siyah ve sax renk seçenekleri ile karşımıza çıkan kolej kapları kolej stilini gösteren armalar süslüyor. Son derece kreatif bir görünüm sergileyen bu kolej kapları tek renk gabardine pantolonlar ile kombinleyeceğiniz gibi denim pantolonlarınızla da kullanabilirsiniz.

Maksi kazak pantolon
Maksi kazak pantolon

Maksi Parçalar

Yeni sezonun salaş ve oversize hırka modelleri kolej stilini popüler parçaları oluyor. Özellikle kot pantolonlar ile harika kombinler yapabileceğiniz maksi hırkaları okula giderken tercih edebilirsiniz. Salaş kolej tipi kombinlere başka bir örnek ise maksi gömlek ve kot ikilisidir. Bu sezon kolej stilinde bu ikilileri çok sık göreceğiz. Eğer vintage aşığıysanız ve kolej kombinlerine retro havası kazandırmak istiyorsanız süveterlerinizi ve yüksek bel etek kombinlerini denemelisiniz.

Ekose kombin
Ekose kombin

Kolej Stilinize Ekose Dopingi

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Sizi kolej havasına sokacak olan bir diğer parça ise ekoselerdir. Ekoselerin yükselişi geçen sezon olduğu gibi 2017 sezonunda da devam edecek. Hatta daha da artacaktır. Kolej stilinin enerjisini ekoseli etekleriniz ile yansıtabilir bu eteklere salaş tunikleri yada boğazlı penyeleri kombinleyebilirsiniz.

Kolej stili kombin
Kolej stili kombin

Kolej Stili Kombinlerde Hangi Renkler Kullanılır

Kolej stili kombinlerde haki yeşili, gri, kırmızı ve hardal renkleri daha sık kullanılır. Gençliği yansıtan bu renkler ile sizde kolej stilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

İpucu : Son olarak kolej kombinleri için ufak bir tüyo vermek istedim. Eğer sportif kolej stilinize farklılık ve hareketlilik katmak istiyorsanız mutlaka yuvarlak güneş gözlüklerini kombinlerinize dahil etmelisiniz.

Tesettür kolej kombini
Tesettür kolej kombini

Okul çağında yada okul dönemlerinizi özlediyseniz sizler için derlediğimiz yeni sezonun en şık ve en rahat kolej kombinlerine göz atabilir, bu kombinlerden ilham alabilirsiniz.

Kolej Stili Kombin Resimleri

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş