Lcw Tesettür Giyim Koleksiyonları

0

Lcw tesettür giyim koleksiyonları etnik desenleri, romantik detayları, sportif stilleri ile uygun fiyatları ve tesettür formuna uygun tasarımları ile sizlerle


Lcw, tesettür giyim sektörüne hızlı bir giriş yaptı diyebiliriz. Öncesinde de uzun tunikleri, uzun etek modellerini, kap modellerini bulabileceğiniz “Lcw muhafazakar şıklık” sloganı ile artık tam tesettüre uygun modelleri ile karşımıza çıkıyor. Lcw markasını zaten anlatmaya gerek yok şuan Türkiye’nin hazır giyim sektöründe en çok tercih edilen markalardan olduğu kesin. Fakat Lcw’nin tesettür giyim noktasında durumu nedir onu gelin hep birlikte inceleyelim.

Lcw Tesettür Giyim Koleksiyonları

Lcw, muhafazakar şıklık mottosuyla yola çıkarken yeni sezonun trendlerini tesettüre uygun uzun siluetleri ile karşımıza çıkarmakta. Yeni sezonda şıklığı ve zerafeti yakalamak Lcw tesettür giyim koleksiyonları ile artık daha kolay. Yeni sezon Lcw tesettür giyim koleksiyonları etnik desenli parçalardan, danteller ile bezenmiş romantik detaylardan, casual duruşu en iyi şekilde yansıtan kombinlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Lcw kendine has stilini tesettür giyimin son trendleri ile harmanlayıp öyle güzel parçalar ortaya çıkarmış ki bizlerden geçerli not aldığını ayrıca belirtmek isteriz.

Lcw 2017 tesettür
Lcw 2017 tesettür

Lcw Tesettür Koleksiyonlarını Nerede Bulabilirim ?

Lcw muhafazakar şıklık deyimi ile başlatılan bu koleksiyonları her mağazada bulamayabilirsiniz. Hatta şuanlık belki hiç bir mağazada olmayabilir. Lcw tesettür giyim koleksiyonlarını kendi resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. Lcw online tesettür giyim koleksiyonları sitede romantik detaylar, yeni modern, hafta sonu stili, anahtar parçalar ve etnik desenler şeklinde gruplara ayrılmış vaziyette. Spor tarzdan klasiğe, etnik motiflerden sportif çizgilere pek çok stile sahip tesettür giyim ürünlerini Lcw’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Tabiki online tesettür giyim mağazasında ki kadar çok fazla çeşit olmadığını belirtmek isteriz. Lcw için yeni bir girişim olan tesettür giyim sektöründe de ilerleyen günlerde çok daha başarılı olacağını söylemek mümkün.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Lcw tesettür giyim
Lcw tesettür giyim

Dapdar Pantolonlar “Lcw Muhafazakar Şıklık” Sloganına Yakışmamış

Evet Lcw tesettür giyim sektörüne giriş yaptı. Fakat şuanlık yeterince çeşit bulunmamaktadır. Hatta bize bazı ürünleri normal kalıplarda olup tesettür giyim olarak tanıtımı yapılmış gibi geldi. Evet tesettür demiyor muhafazakar diyor Lcw ama bizce muhafazakarlıkta da dar paça ve bilek üstü pantolonların yeri olmadığı kanaatindeyim. En azından Lcw  sitesinde dapdar pantolonları muhafazakar şıklık kategorisinden kaldırmalıdır.

Lcw işlemeli tunik
Lcw işlemeli tunik

Lcw Tesettür Giyim Fiyatları

“Lcw muhafazakar şıklık” adıyla yola çıktığı tesettür giyim sektöründe çeşitliliğini artırarak ve dar kalıplarına çeki düzen vererek geleceğin lider tesettür giyim markalarından olabilir. Özellikle yelek ve tunikleri görülmeye değer olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bazı tesettür markalarının yüksek fiyatlarının tam tersine 29 TL’ye şık bir uzun tuniğe sahip olabiliyorsunuz. Lcw tesettür giyim koleksiyonlarında 19 TL ile 49 TL arasında pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Lcw Tesettür Giyim Koleksiyonları Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş