Yazlık Tesettür Hamile Elbiseleri

0

Yazlık tesettür hamile elbise modelleri, yazın hamilelikte kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar ve yeni sezon yazlık hamile elbise resimleri


Tesettür hamile giyim gün geçtikçe çeşitlilik noktasında artış göstermektedir. Kış aylarında daha fazla model seçenekleri ile karşımıza çıkan tesettür hamile elbiseleri yaz aylarında muhafazakar hamile bayanlar için biraz daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Bizlerde sizler için en zorlu dönem olan hamilelik döneminizde yazın rahatlıkla giyebileceğiniz yazlık tesettür hamile elbiselerini bir araya getirmeye karar verdik. İşte sizleri hamilelik döneminizde rahat hissettirecek birbirinden şık yazlık tesettür hamile elbiseleri.

Hamile Kıyafetlerinde Kış Ayları Yaza Göre Daha Avantajlı

Yüce Rabbimizin bize emaneti olan yavruları dünyaya getirmek tarifi en zor duygulardandır. Bebek bekleyen tesettürlü bayanların kıyafet konusunda zorlanmasını 3 yaşında erkek çocuk sahibi olarak çok iyi anlayabiliyorum 🙂 Yazımın başında da belirttiğim gibi kış ayları için hamile giyim seçenekleri daha fazladır pardesü, panço yada üzerimize alacağımız kalın bir şal ile hamilelik dönemini geçirebilirsiniz. Fakat yaz aylarında sıcaklarda kıyafet konusunda daha kısıtlı seçenekler olabiliyor. Fakat son yıllarda sektöründe gelişmesi ile yaz aylarında giyilebilecek tesettür hamile kıyafetleri artmış durumda.

Yazlık tesettür hamile kıyafetleri
Yazlık tesettür hamile kıyafetleri

Yazlık Tesettür Hamile Elbiseleri

Yazın sıcaklarda giyebileceğiniz en mantıklı elbise çeşidi jilelerdir. Hem rahat hem şık hem de tesettüre uygun olması sebebi ile jile elbiseler muhafazakar bayanlar tarafında hamilelik döneminde çok fazla tercih edilmektedir. Jilelerin yanı sıra şifon bol salaş tesettür elbiseleri de yine tercih edilenler arasındadır. Özellikle beli lastikli olan ve hamilelik süresince hiç bunaltmayan bol tesettür elbiseler yeni sezonda düz renklerden oluşup daha koyu tonlara sahiptir. Bu hamile elbiselerinde koyu tercih edilmesinin sebebi karın bölgesini daha iyi kamufle etmek içindir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Lcw tesettür hamile elbisesi
Lcw tesettür hamile elbisesi

Yazlık Tesettür Hamile Elbiseleri Nerelerde Bulabiliriz ?

Hamileliğin son dönemleri yani karnınızın büyüdüğü dönemlerde yaz aylarında ne giyeceğiniz hakkında umutsuzluğa kapılmamalısınız. Çünkü önemli tesettür giyim markaları özellikle hamilelere yönelik yazlık tesettür hamile elbiseleri üretmektedir. Bunların başlıcaları Kayra, Tozlu, Havva Ana ve muhafazakar giyime hızlı giriş yapan Türkiye’nin hazır giyim markaları arasında lider konumda olan Lcw. Dolayısıyla hamilelik döneminizin son 4-5 ayı yaz aylarına denk gelirse ne giyeceğim diye endişeye kapılmamalısınız.

Yaz tesettür hamile elbise
Yaz tesettür hamile elbise

Yazlık Tesettür Hamile Kıyafeti Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

Yazlık tesettür hamile elbiseleri modeli seçerken olabildiğince pamuklu ürünlerden seçmeye dikkat edin. Sizi yazın sıcaklarda terletmeyen, kumaş yapısı hafif olan ve en önemlisi dar olmayan kıyafetlere yönelin. Hem tesettüre uygun olmasına hemde olabildiğince karnınızı göstermeyen hamile kıyafetleri ilk tercihiniz olsun. Şunu sakın unutmayın şık olacağım diye karnınızı gerine gerine göstermeyin böyle kıyafetlerin hem edebe hem de tesettüre uygun olmadığı bir gerçektir.

Rabbim evlatlarınızı sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin, çocuk isteyenlere de en kısa zamanda bu anlamlı duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah.

Yazlık Tesettür Hamile Elbiseleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş