Modanisa Yazlık Tunik Modelleri

0

Modanisa yazlık tunik modelleri birbirinden özel tasarımları, seçkin marka seçenekleri ve ünlü tasarımcıların özel tasarımlarından oluşuyor. İşte yaz sezonunun öne çıkan Modanisa tunik modelleri !


Modanisa Türkiye’nin en bilinen ve en saygın tesettür online alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Modanisa eşarp, kap, ferace, tunik, abiye, pantolon, etek, gömlek gibi pek çok tesettür giyim ürünlerini seçkin markaların tasarımlarının satışını yapmaktadır. Modanisa’nın bu geniş ürün yelpazesinde en çok rağbet görenlerin arasında kuşkusuz tuniklerin yer aldığını söyleyebiliriz. Yaz aylarının kurtarıcısı tunikler. Aslında sadece yazın değil bence her mevsimin en kullanışlı parçası tuniklerdir. Hem pratiklik bakımından hem de tesettüre uygunluğu bakımından tunikler muhafazakar hanımların vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.

Tesettür Giyim Kabini olarak tesettürlü hanımların en çok kullandığı tunik modelleri için Modanisa’da ne gibi yenilikler var onları inceleyelim dedik. İşte bu sezona damga vuracak Modanisa yazlık tunik modelleri.

Modanisa Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

Yaz aylarının girmesiyle yazlık tuniklerin ön planda tutulduğunu görmekteyiz. Her markada olduğu gibi Modanisa’da da birbirinden şık ve kaliteli yazlık tunikler bulunmakta.

Modanisa floral desenli yazlık tunik
Modanisa floral desenli yazlık tunik

Muhafazakar hanımlar için yaz aylarında harika bir seçenek sunan Modanisa yazlık tunik modelleri kazyağı, geometrik, etnik, floral ve kelebekli desenleri 2016 sezonunun öne çıkan tasarımları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Modanisa yazlık tunikler arasında hem günlük kullanabileceğiniz modeller hem de şık bir davette rahatlıka giyebileceğiniz büyülü tunik modellerini bulabilirsiniz.

Ünlü Tasarımcıların ve Seçkin Markaların Tunik Modelleri Modanisa’da Sizleri Bekliyor !

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Modanisa’nın yeni sezon yazlık tunik modellerinde pek çok ünlü marka ve tasarımcıların tasarımları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise Gamze Polat, Pınar Şems, Özne Olmak, Everyday Basic, Refka, Bislife, Allday, Mevra gibi tesettür giyim sektörünün önde gelen isimleri ve markalarıdır. Bu markaların yazlık tuniklerini ve tasarımcıların özel tasarımlı tesettür tunik modellerini Modanisa’dan bulabilirsiniz.

2016 Modanisa tesettür tunik modelleri
2016 Modanisa tesettür tunik modelleri

Modanisa Tunik Fiyatları

Modanisa tunik fiyatları ise geniş fiyat aralığına sahip diyebiliriz. Öyle ki 9.90 TL’den başlayan ve 249 TL’ye çıkan tunik fiyatları bulunmaktadır. Yüzlerce tunik modelinde bütçenize uygun olanı seçip alabilirsiniz. Bu noktada sizler için en beğenilen Modanisa yazlık tunik modellerini aşağıdaki galerimizde sunacağız.

Modanisa Yazlık Tuniklerde Trend Renkler ve Kumaşlar

Yazın giyilebilecek tunik modellerinde Modanisa daha çok penye, şifon ve son yılların trendi olan kot kumaşı kullandığını görmekteyiz. Modanisa yazlık tunik modelleri renklerinde ise bebe mavisi, mint yeşili, bebe mavisi, saks, vizon, somon, dore, ekru gibi tonların ön planda tutulduğunu görmekteyiz. Düz renklerde uçuk sarının yaz ile uyumunu da unutmamak gerekir.

Modanisa tunik 2016
Modanisa tunik 2016

Bakkala giderken giyilecek tunikten son derece şık bir davette giyebileceğiniz tuniklere kadar Modanisa bu zengin seçenekleri seçkin markaları ile bizlere sunmakta. Bizlerde Tesettür Giyim Kabini olarak sizler için tek tek alışveriş sitelerinde boğulmamanız için en çok beğenilen yeni sezon Modanisa yazlık tunikleri bir araya topladık. Modanisa yazlık tunik modelleri arasında 34 bedenden 52 bedene kadar seçkin markaların tasarımlarını bulabilirsiniz.

Modanisa Yazlık Tesettür Tunik Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş