Sokak Modası Tesettür Giyim Trendleri

0

Tesettür giyim sokak modası trendleri, sokakta kullanabileceğiniz görülmeye değer kombinler ve tesettür sokak modasına ait tüm yenilikler sizleri bekliyor !


Sokak modası hepimizin ister istemez yakından takip ettiği trendlerdir. Aslına bakarsanız sokak modası kendiliğinden oluşan ve tamamen doğal bir süreç içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Tesettür giyim sektöründe de sokak modası aynı şekilde geliştiğini söyleyebiliriz. Sokaklarda gördüğümüz yeni tesettür tunikler, salaş hırka modelleri, renkli trençler, renkli eşarplar aslında hepsi birer sokak modası kültürünü oluşturmakta. Gelin hep birlikte tesettür sokak modası trendlerini inceleyelim.

Bol Pantolonlar

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi yeni sezonda da bol tesettür pantolonları sıkça göreceğiz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında son derece rahatlık sağlayan bol tesettür pantolonlarda vizon rengi, pudra tonları, fıstık yeşili renkleri oldukça trend olması bekleniyor.

Etnik Desenli Tunik Modelleri

Sokak modası deyince tesettür ürünleri arasında akla ilk gelen ürünler arasında yer alan etnik desenli tunikler genç hanımlara hitap etmekte.

Püsküllü tesettür tunikler
Püsküllü tesettür tunikler

Daha çok 20-28 yaş aralığında olan hanım kızlarımız bol desenli parçaları sevmesinden ötürü etnik desenli tunikleri özellikle genç muhafazakar kesimde görmemiz mümkün.

Sokak Modasının Olmazsa Olmazı Şallar

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Eşarplar son dönemde hızlı çıkış sağlasada sokak modasında yine şallar ön plana çıkıyor. Artık imajdan çok rahatlığın daha çok önemsendiği günümüzde tesettür sokak modasının en vazgeçilmez parçası olan şallar özellikle gençler tarafından kullanıldığını görmekteyiz. Şal eşarba göre pratik olduğunu biliyoruz fakat son yıllarda çıkış yapan çıtçıtlı şal modelleri ile çok daha pratik başınızı örtebilirsiniz.

2016 sokak modası tesettür
2016 sokak modası tesettür

Sokakların Yeni Trendi Tesettür Tulumlar

Farklı kombinler ile kullanılan son yıllarda sıklıkla tercih edilen tesettür tulum modelleri 2016 tesettür sokak modası koleksiyonları arasında görüyoruz. Büzgülü ve kemerli tesettür tulumlar yeni sezonun en çok tercih edilen tulum modelleri arasında yer aldığını da ayrıca belirtmek isteriz.

2016 bol paça pantolon
2016 bol paça pantolon

Yüksek Bel Etek Modelleri

Yeni sezon yüksek bel etek modelleri sokaklarda kullanıldığı gibi ayrıca brokar kumaşlar ile davetlerde ve özel günlerde de görebilirsiniz. Yüksek bel tesettür eteklerde hardal rengi, taba rengi, bej renkleri trendler arasında yer alırken 2016 tesettür ilkbahar/yaz sezonunun trend rengi olan şnorkel mavisini de yüksek bel eteklerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Belirtmek istediğim son bir şey daha var başörtüsü üstüne gözlük takmayı da bırakmak gerektiğini düşünmekteyim. Bu trendleri takip ederken tesettür ruhuna aykırı tarzlardan da kaçınmanızı öneririm. Kendi stilinizi ve kombininizi yaparken olabildiğince ölçülü davranmanız dileğiyle…

Tesettür Giyimde Sokak Modası Trendleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş