Nihan 2016 Kış Tesettür Giyim Koleksiyonları

0

Nihan 2016 Kış Tesettür Giyim Modelleri Yeni Şık Kaplar, Kapitone Montlar ve Kaban Modellerinde Oluşuyor !


Nihan markası tesettür giyim sektöründe pardesü, kap ve tunik deyince aklımıza ilk gelenlerdendir. Nihan 2016 kış kreasyonuna şöyle bi baktığımızda gerek renk gerekse model seçenekleri açısından geniş bir yelpazeye sahip olduğunu görüyoruz.

Nihan kışlık tesettür giyim modellerini incelediğimizde yakalarda taş detaylara yer verdiğini deri ve kapitone kumaş türlerini kullandığını görüyoruz.Bunların yanı sıra kapişonlu kaz tüyü montlar Nihan markasının yeni sezon trendleri arasında yer almakta.

Nihan Giyim 2016 Kış Koleksiyonlarında Bizleri Neler Bekliyor ?

2016 tesettür giyim trendleri arasında oldukça sık gördüğümüz keçe kap modelleri Nihan markasının kalitesi ile birleştiğinde ne kadar daha asil ve şık durduğunu hep beraber görmekteyiz.Yine etnik desenli kap modelleri Nihan 2016 kış koleksiyonlarında mevcut durumda.Daha farklı ve bohem bir tarz yakalamak isterseniz bu desenli kap modellerini deneyebilirsiniz.

Nihan tesettür giyim
Nihan tesettür giyim

Dediğimiz gibi bir çok model seçeneğine sahip olan Nihan 2016 kış tesettür giyim koleksiyonları kapalı bayanlarımızın her zevkine ayrıca hitap ediyor. Genellikle genç kesimin tercih ettiği Nihan kap modelleri yeni sezon ile artık orta yaş grubuna uygun kap modelleri ile de dikkat çekmekte.

Nihan 2016 Kışlık Tasarımlar

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Nihan tesettür bayan giyim markası olarak kap modellerine ağırlık verdiğini söyleyebiliriz.Lakin kapların yanı sıra Nihan markasının montları, kabanları, pardesüleri ve panço tasarımları da görülmeye değer modellerden oluştuğunu da ayrıca belirtmek gerekir.Öyle ki adından fazlaca söz ettiren Nihan 2016 kış tesettür giyim sezonunda da her sezon olduğu gibi yeni kışlık tasarımları ile damgasını vuracak gibi.

Nihan 2016 kışlık giyim
Nihan 2016 kışlık giyim

Tesettür Giyim Kabini olarak Nihan 2016 kış koleksiyonları arasında bizim favorimiz ise kapitone kapişonlu kaban modelleri olduğunu söyleyebiliriz.Oldukça şık ve sade görünen bu model aynı zamanda spor tarzı da yansıtmakta.Kısacası çok fonksiyonlu ve oldukça şık bir kaban modeli olduğu kesin.

Nihan 2016 Kış Koleksyionlarında Trend Renkler

Nihan 2016 koleksiyonları ile bayanlarımızın şık ve elegant görünmemesi neredeyse imkansız. Geniş bir renk skalasıyla çalışan Nihan tasarım ekibi öncelikle kışın tercih edilen ana renklere yoğunlaşmış.Bunlar arasında siyah, kahverengi ve lacivert sonrasında griler bordolar ve diğer tüm renkler takip ediyor.

Sizlerde dış giyimde detaycı iseniz Nihan 2016 tesettür dış giyim modelleri tam sizlere göre.Nihan markasına ait en seçkin ve en yeni kışlık tesettür koleksiyonlarını galerimizden bulabilirsiniz.

Nihan 2016 Kış Tesettür Giyim Koleksiyonları Resimli Galerisi


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş