Sema Şimşek Tesettür Giyim Modelleri

0

Sema Şimşek Tesettür Giyim Modelleri,Abiyeler, Tunikler, Kaplar ve Panço Modelleri ile Yeni Sezonun En İddialı Tasarımlarından Oluşuyor !


Sema Şimşek özellikle genç yaş grubu bayanların gözde abiye markası olduğunu söyleyebiliriz.Sema Şimşek tesettür giyim modelleri daha çok düz renklerden oluştuğu gibi bu sezonda abiyelerde etek kısmı nakışlı ve dantelli tasarımları ile dikkat çekmekte.Bu dantelli ve nakışlı tesettür abiyeleri birbirinden farklı renk ve kesimleri ile Sema Şimşek 2016 abiye koleksiyonlarında görebilirsiniz.

Tesettür giyim sektörü arasında genç tesettürlü hanımlara hitap eden en seçkin markalardan biri olan Sema Şimşek estetik ve zarif tasarımlardan oluşan yeni sezon tesettür abiye modelleri ile birlikte göz kamaştırıyor.

Sema Şimşek Tesettür Abiye Modelleri

Yeni sezona ait Sema Şimşek imzalı tesettür abiyelerde daha çok üst ve alt bölgesi nakışlı parçalar dikkat çekiyor.Alt kısımları dantel yada nakışlı abiye modellerinde daha çok pırıltı kullanılarak modele hareket getirilmiş.Üst bölgesi omuzlardan aşağıya doğru inen danteller ise abiye modellerine daha sadelik ve masumluk getirdiğini görmekteyiz.Bunların yanı sıra pelerinli ve son yılların trendi olan tütü elbise modellerini de Sema Şimşek koleksiyonlarında gözümüze çarpmakta.

Sema Şimşek tunik modelleri
Sema Şimşek tunik modelleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Sema Şimşek Tesettür Tunik ve Kap Modelleri Yeni Sezonda Cıvıl Cıvıl

Sema Şimşek abiye modelleri alanında iddialı olduğu kadar tunik modelleri, kap modelleri ve panço tasarımları ile de dikkat çekmekte.Sema Şimşek tunik modelleri daha sade ve düz renklerden oluştuğunu görmekteyiz.Ayrıca bu tunik ve kap modellerini canlı renkleri ve kesim tarzı ile kapalı genç bayanların daha çok tercih edeceğini belirtmek isteriz.

Sema Şimşek tesettür abiye modelleri
Sema Şimşek tesettür abiye modelleri

Sema Şimşek Giyim’de Trend Renkler

Tesettür giyim modasında kesimleri ve özgün tasarımları ile dikkat çeken Sema Şimşek tesettür giyim modelleri zengin renk çeşitleri ile her kesime hitap etmekte.Yeni sezon Sema Şimşek tasarımları için lacivertler, siyahlar, haki yeşil,  ekru, mint renklerinin yanı sıra özellikle kap ve tunik modellerinde kullandığı bordo tonları bu sezonun trend renklerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Sizde Sema Şimşek imzalı yeni sezon tesettür giyim modellerini merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız ve en nadide parçaları seçtiğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

Sema Şimşek Tesettür Giyim Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş