Nihan 2017 Koleksiyonu

0

Nihan 2017 koleksiyonu heycan verici yeni detayları ile sevenlerini bekliyor. İşte kendine özgü renkleri ve göz dolduran parçaları ile Nihan 2017 yeni sezon kataloğu


Tesettür giyimin favori markalarından olan Nihan her yeni sezonda çıkardığı koleksiyonlar ile sıkı takipçi kitlesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Nihan çıkardığı her koleksiyon ile her geçen gün yeni desen ve tasarım modelleri ile zirvede durmayı başaran bir markadır. Bu güzel başarının ardından yakaladıkları değişik tarz modellerde, kombinlerde neredeyse tesettür giyim sektörüne yön veren en popüler markalardan biri olmayı hak kazanmıştır. Bizlerde her sezon olduğu gibi Nihan markasının 2017 koleksiyonunu mercek altına aldık. İşte detaylar.

Öncelikle şunu belirtmek isterim Nihan geçtiğimiz sezon genç tesettür giyime yönelik çalışmaları olmuştu. Fakat 2017 sezonun yeni ürünlerine bakacak olursak daha çok orta yaş grubuna hitap ediyor gibi gözüküyor. Yani Nihan’ın yeni 2017 koleksiyonunda daha çok klasiğe kaçan çizgi ve renkleri ön planda tuttuğunu sezdim. Sizde yorumunuzu yaparak Nihan’ın 2017 koleksiyonunu değerlendirebilirsiniz.

Nihan 2017 Koleksiyonunda Yeni Detaylar

Nihan 2017 trençkot
Nihan 2017 trençkot

Nihan 2017 koleksiyonunda, yeni stil trençkotlar, birbirinden rahat giy-çık kıyafetler, deri ve kürk detaylı kaban modelleri, etnik motiflere bürünmüş pardesü modelleri ilk göze çarpan parçalar oluyor. Diğer yandan Nihan 2017 koleksiyonu içinde eşarp modelleri de farklı tasarım ve detaylardan oluştuğunu söylememiz mümkün. Eşarp ve şal modellerinde düz renklerin ahengini ve desenlerinde canlı tonları bir arada tutmayı başaran Nihan markası 2017 sezonunda başörtüsü alanında da ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Nihan 2017 sonbahar kış
Nihan 2017 sonbahar kış

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Nihan’ın 2017 Sonbahar / Kış Sezonunun Öne Çıkan Parçaları

Bunların yanı sıra Nihan’ın dış giyim ürünlerinde ise birbirinden şık ferace modelleri, enine çizgili kap modelleri, renklerinde sonbahar ve kışı bulabileceğiniz son derece rahat kabanlar sizleri bekliyor olacak. Ayrıca daha başarılı kombileri ortaya çıkartabilmeniz için Nihan markasının çanta, aksesuar, takı modellerini de keşfedebilirsiniz

Nihan 2017 kışlık kombin
Nihan 2017 kışlık kombin

Nihan 2017 Koleksiyonunda Öne Çıkan Renk Tonları

Nihan 2017 koleksiyonunda en çok kullandığı renkler ise siyah, krem, desen modeller, kırmızı ve mavi tonları, haki yeşili olarak sıralamamız mümkün. Tabi bu renk tonlarının yanı sıra Nihan markasının klasikleşen lacivert ve siyah renklerini de unutmamak gerekir.

Tesettür giyimin en sevilen ve sürekli merak konusunu olan Nihan markasının yeni sezon 2017 koleksiyonunu yakından incelemek isterseniz sizler için özenle seçtiğimiz galerimze göz atabilirsiniz.

Nihan 2017 Koleksiyonu Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş