20’li Yaşlara Özel Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

0

20’li yaşlar için en ideal tesettür giyim modelleri, genç tesettürlü bayanlara özel yeni sezonun en beğenilen kombinleri ve 20’li yaşlar için kıyafet seçimi sırları


Günümüzde genç muhafazakar bayanların giyime olan meraklarının ne kadar fazla olduğunu görebilmekteyiz. Onlar için yaşamın rengini yansıtan kıyafetlerin her ince dokuması onların yaşam kalitesini arttırmalıdır. Tabiki böyle güzel düşüncelere güzel kombinler yakışır. Bu nedenle tesettür giyim ölçüsüne en ideal olanını ve tarzınızı en iyi ifade edeni tercih etmek gerekir. Son yıllarda özellikle tesettür giyim üzerine ünlü moda tasarımcıları harekete geçti. Özellikle genç tesettürlü bayanlar için en iyisini ortaya serebilmek için onlara uygun modelleri ele alarak bu faaliyeti hızlandırdı.

Tesettür Giyimde Tecrübe Beraberinde Zengin Çeşitliliği Getirdi

Son beş yılda kazanılmış tecrübe sayesinde tesettürlü genç bayanların aslında ne tarz giyimden hoşlandıklarını çözerek onlara göre kıyafetler, kombinler üretmeye başladı. Ünlü tesettür markaları bu noktada hızlı ve başarılı tesettür kıyafetleri tasarlarken, tesettürlü bayanlarda son yılların trend kıyafetlerini giyme hakkına sahip olduklarını söyleyebiliriz. Genç kapalı bayanların giyim üzerinden ne kadar kararsız olduklarını görebilmekteyiz. Bu nedenle 20’li yaşlar için yeni sezon tesettür kıyafetleri hakkında sizlere detaylı bilgileri vereceğiz. Bakalım 20’li yaşlar için hangi tesettür kıyafetleri ve kombinleri bu sene ön planda olacak ?

20 li yaş tesettürlü kıyafetler
20 li yaş tesettürlü kıyafetler

20’li Yaşların Yeni Stilleri

Günümüzde genç 20’li yaşlarda olan muhafazakar hanımların en çok ilgi gösterdiği stil bence minimal bir görünümdür. Her ne kadar dışarıda abartı modelleri görsekte yine gençlerin büyük bir çoğunluğu kıyafet tercihlerini sadelikten yana kullandığını söyleyebiliriz. Bu minimal ve sade stile farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız zıt renklerin uyumundan da faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük yaşantınızda hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız spor tesettür giyimde oldukça fazla seçenek bulunduğunu hatırlatmak isterim. “Athleisure” diye tabir edilen akım genç 20’li yaşlı tesettürlü bayanlar arasında oldukça popülerdir. Athleisure teriminin manası ise atletik ile boş zaman kelimelerinin birleşmesinden doğmuştur. Yani somutlaştıracak olursak uzun eteklerin altına spor ayakkabı kombini yada düz blazer ceket kot ve sneakers üçlü kombini olarak kafanızda şekillendirebilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Genç retro tesettür kombini
Genç retro tesettür kombini

Mevsime Göre Kıyafet Seçimi

Tesettürlü bayanların giyimlere olan tutkunluğu en çok 20’li yaşlarda boy göstermektedir. Bu yüzden sürekli değişim ve farklı olma çabalarının içine girerler. Dört mevsim nasıl değişiklik gösteriyor ise kıyafetlerde mevsimsel değişimleri yaşar. Bunun için mevsime göre giyinmek gerekir. Örneğin yaz aylarında en çok tercih edilen modeller, yazlık tunik modelleri, pantolon etek modelleri, yazlık desenli ince kumaş gömlekler, jile, kot etek modelleri, uzun dökümlü yazlık bluzlar, yarasa kol model elbiseler, yazlık aksesuarlı kemerli fermuarlı kap modelleri, tercih edilmektedir.

20 li yaş sonbahar kombini
20 li yaş sonbahar kombini

Özellikle yazın rengi sarı ve kırmızı tonları uzun tuniklerde çok fazla kullanılmaktadır. Kışın ise pançolar, deri çantalar, deri ceket modelleri, uzun belden bağlama ayarlı kadife model elbiseler, desenli kışlık uzun elbiseler, balık model elbiseler, tercih edilir. Sonbaharda ise şal modelleri ,pileli etek modelleri özellikle ütü istemeyen modeller çok dikkat çekmektedir.

Gençler Tarafından En Beğenilen Renkler

Tesettür giyimde 20’li yaş grubu tarafından en çok beğenilen renkler ise, acı kahve, fuşya, mürdüm, pudra ve pastel renk tonlarıdır. Bu renkler her sezon en beğenilenler arasına girmektedir. Bunların yanı sıra son yıllarda göze çarpan renkler ise mint, vizon, ördek yeşili, taba ve sarı olarak sıralayabiliriz.

20’li Yaş Grubunun Vazgeçilmez Tesettür Kıyafetleri ve Kombinleri


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş