Oval Yüzler İçin 15 Şal Bağlama Fikiri

0

Oval yüzlü kadınlara yakışacak 15 şal bağlama modeli ve oval yüze sahip olanlar için eşarp/şal bağlama konusunda altın tavsiyeler

Güzellik uzmanları, oval yüzü mükemmel yüz şekillerinden biri olarak görüyor; bu yüzdüne muhtemelen hemen hemen her şal bağlama modeli oval yüzlü kadınlar için ideal olacaktır. Oval yüze sahip olup hala kendinize göre şal bağlama modeli bulamadıysanız bu yazımızda birbirinden güzel şal bağlama modelleri sizleri bekliyor.

Oval yüz arabi şal bağlama

Oval Yüzlü Kadınlar İçin Şal/Eşarp Bağlama İpuçları

Denemeleriniz ve  yaptığınız hatalar yüzünüz için mükemmel şal bağlama modelini bulmanın anahtarıdır, bu nedenle şal bağlama stilinizi yenilemek istiyorsanız ilk tavsiyem, kare ve dikdörtgen birkaç şal satın almanızdır. Bu iki farklı şal modelini evde kendiniz deneyebilirsiniz, belli bir süre geçtikten sonra size hangisi daha çok yakışacağını anlayacaksınız.

Oval yüz kat kat şal bağlama

Eğer bone kullanıyorsanız bonenizi alnınızın en üst kısmında tutmanız yüz hatlarınızı daha keskin ve zayıf gösterecektir. Ayrıca yaptığınız şal bağlamaları modelleri hakkında arkadaşlarınıza ve ailenize danışın; başkalarının fikirleri de önemlidir.

Oval yüz genç şal bağlama

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Oval yüze sahip olanlar neredeyse her şal bağlama modelini kullanabileceğini söylemiştik, bizde bu modeller arasından en trend olanlarını sizler için seçtik. Her stile hitap eden bu modelleri şal bağlarken kendinize örnek alabilirsiniz.

Oval yüze sahip olanlar resimdeki gibi boneyi hiç göstermeyebilirler, böylelikle yüz hatları daha ince gözükecektir.

Oval eşarp bağlama

Oval yüzlü çalışan bayanlar için ideal iki farklı şal bağlama stili.
Oval yüz klasik şal bağlama
Oval şal bağlama

Uğraş gerektirmeyen, son derece basit oval yüzlülere uygun şal bağlama modeli.
Oval yüzler için basit şal bağlama

Özellikle dolama sevenler için oval yüzlü bayanlara gidebilecek bir model.
Oval yüzlüler için dolama şal bağlama
Oval yüzlüler için şal bağlamaOval yüzlü bayanlar için farklı fiyonk şeklinde bağlanmış şal bağlama modeli.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş