Patırtı’nın En Uygun Tesettür Abiye ve Elbiseleri

2

Patırtı’nın en ucuz ve en güncel tesettüre uyumlu elbise ve abiye modellerini sizler için mercek altına aldık. İşte Patırtı’dan hemen satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı tesettür kıyafetler

Son zamanların ses getiren firması Patırtı hazır giyim sektörüne hızlı giriş yaparken bir yandan da tesettür giyim sektörüne de iddialı bir giriş yaptı. Uygun fiyat politikası ile ilgi gören Patırtı.com’dan satın alabileceğiniz en uygun ve en güzel tesettür elbise ve abiye modellerini mercek altına alacağız.

Küçük bir dükkan hikayesi ile başlayan ve hesaplı alışveriş misyonu ile günden güne büyüyen Patırtı’da her zevke uygun kıyafet bulunduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra “Kalitenin hesap adı” sloganıyla televizyon reklamlarında da yer alan Patırtı.com’da elbiseden abiyeye, eşofmandan tuniklere, pantolondan bluzlere tesettüre uygun yüzlerce model seçenek bulunuyor.

Patırtı gül desenli elbise
Patırtı gül desenli elbise

Kaliteli, Ucuz Abiyenin Yeni Adresi Patırtı

Patırtı abiye modelleri firmanın en çok ilgi gören kategorilerindendir. Bunun nedeni piyasaya göre çok daha ucuz elbise satmasıdır. Ucuz elbise deyince aklınıza kalitesiz kumaş ve dikim gelmesin. Çünkü Patırtı’da bu önyargıyı kıracak cinste kaliteli ve ucuz elbise modelleri mevcut.

Patırtı nakışlı elbise
Patırtı nakışlı elbise
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Patırtı Abiye/Elbise Fiyat Aralığı

Patırtı’da tesettüre uygun abiye ve elbise modelleri gerçekten çok ucuz. Size şaka gibi gelebilir ama en ucuz Patırtır tesettür elbisenin fiyatı 30 TL. En pahalı elbise ise 85 TL civarındadır.

Patırtı spor tesettür elbise
Patırtı spor tesettür elbise

Piyasada bu fiyatların altında zor bulacağınız birbirinden farklı ve en yeni tesettür elbise modellerini Patırtı.com’dan seçip sizler için galeri oluşturduk. Yakından incelemek isterseniz fotoğrafların üstüne tıklayıp büyük halini görebilirsiniz.

Patırtı Tesettür Elbise / Abiye Resimleri

2 Yorumlar
  1. sena diyor

    değişik güzel elbiseler yokmu ya

  2. sena diyor

    başka güzel elbiseler yokmu ya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş