2017’nin En Güzel Tesettür Nişanlık Kıyafetleri

0

2017’nin en seçkin tesettür nişan kıyafetleri göz kamaştıran detayları ve doğadan ilham alınan renk tonları ile hayalinizden öte seçenekler sunuyor

Yazın yaklaşmasıyla evliliğin ilk adımı olan söz ve nişan merasimleri de yavaş yavaş artmaya başladı. Böyle özel günler için kombin yada elbise tercihi yaparken kafamız doğal olarak karışır, kararsız kalırız. Şimdiden nişanlık arayışına girenler için 2017’nin en güzel tesettür nişanlık modellerini sizler için derledik. İşte nişan yada söz töreninde rahatlıkla giyebileceğiniz birbirinden özel tesettür elbiseler ve abiye kombinler.

2017 tesettür nişan abiyesi
2017 tesettür nişan abiyesi

2017 Tesettür Nişan Abiyelerinde Metalik Tonlar Ön Planda

2017’nin tesettür abiye tarzı elbise koleksiyonlarında genel olarak pullar, boncuklar, nakışlı ve işli tasarımların sık kullanıldığını görüyoruz. Özellikle metalik tonların üzerine kullanışmış ince ve zarif işelemeli tesettür elbiseleri nişan yada söz merasimi için uygun olabilir.

Minel Aşk tesettür nişanlık
Minel Aşk tesettür nişanlık

Hele ki tören dışarıda bir mekanda yapılacaksa mutlaka bu tarz abiye elbiseleri gözden geçirmelisiniz. Tesettür abiye seçerken tasarım, kumaş ve rengini dikkate almanızı tavsiye ederim. 2017 tesettür nişanlık abiye modellerini detaylı incelemek için aşağıdaki galerimize göz atabilirsiniz.

2017 nişanlık kıyafet
2017 nişanlık kıyafet

Nişanlarda Abiyelere Alternatif İkili Takımlar

2017 tesettür nişanlık kıyafetler arasında birbirinden şık tasarımlı ikili kombinler de mevcut. Eğer nişan ve söz merasimlerinde elbise yada abiye giymek istemiyorsanız ikili takımları tercih edebilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
İkili tesettür takım nişanlık
İkili tesettür takım nişanlık

2017’ye damgasını vuran karpuz kollu ve fırfır kollu bluzler mutlaka aklınızda bulunsun. Nişan merasiminde böyle giyilesi bluz modellerine kalem eteğiniz eşlik edebilir. Bu ikili takıma birde zarif ipek eşarp yada şalınızı dahil edebilirsiniz.

Nişanlık abiye 2017
Nişanlık abiye 2017

Tesettür Nişan Kıyafetlerinde 2017 Renkleri

Evliliğe ilk adım olan ve gençlerin en mutlu günlerinden biri olan nişanlar yada söz merasimlerinde kıyafetin önemi kadar renk seçimi de önemli detaydır. Geçtiğimiz sezon kırmızı, bordo ve pudra tonları tesettür abiye kıyafetlere hakimdi, 2017 yılında ise daha doğal renklerin ön planda olduğunu görüyoruz. Dore, gold, zümrüt yeşili, nane yeşili, tarçın ve karamel renklerinin 2017 tesettür nişanlık kıyafetlerinde oldukça sık karşımıza çıkmaktadır.

2017 nişanlık elbise
2017 nişanlık elbise

Sizi nişan töreninizde elegan, hoş, ölçülü ve bir bütün halinde uyumlu gösterecek birbirinden zarif 2017 tesettür nişan kıyafetlerini detaylı incelemek için galerimize göz gezdirebilirsiniz.

Tesettür Nişan Kıyafetleri 2017 Koleksiyonları Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş