Pınar Şems 2016 Abiye Modelleri

2

Pınar Şems 2016 Abiye Modelleri, Yeni Tasarımları, Yeni Renkleri ve Zengin Seçenekleri İle Her Yaş Grubuna Hitap Ediyor.İşte Yeni Sezon Pınar Şems Abiyeler


Pınar Şems 2016 abiye modelleri birbirinden özel ve yeni tasarımları ile gönülleri feth etmeye devam ediyor. 2016 yılına girdiğimiz bugünlerde düğün sezonunun da yaklaşmasıyla birlikte düğünlere hazırlanan bayanlarımız bilhassa genç kızlarımız karar vermekte zorlanabilirler. Yüzlerce abiye modeli yüzlerce renk seçeneği arasından elbette herkes en güzel abiyeyi ve kendine yakışanı giymek ister.

Tabiki onca seçeneğin içinde en önemlisi kendine yakışan ve içine sinen bir abiye modeli olmasıdır. Bu noktada Pınar Şems markası abiye giyimine düşkün hanımların ne istediğini çok iyi biliyor ve taleplere göre tesettür abiye modelleri tasarlıyor.

2016 Pınar Şems Abiye Modelleri Koleksiyonlarında Bizleri Neler Bekliyor ?

Tesettür giyim markalarının 2016 koleksiyonlarını sergilediği bu günlerde Pınar Şems 2016 abiye modelleri oldukça şık tarz ve iddialı tasarımları ile dikkat çekiyor.

Pınar Şems abiye elbise 2016
Pınar Şems abiye elbise 2016

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Pınar Şems tesettür markasının 2016 abiye koleksiyonlarını incelediğimizde yine geniş bir renk skalasına yer vermiş ve her bayanın zevkine hitap eden tonlar kullandığını görüyoruz. Geçtiğimiz sezonun trend renkleri fuşyalar ve pudra tonlarının yanı sıra kırmız, mor ve lacivert tonları Pınar Şems abiyeler üzerinde en çok göreceğiniz renkler arasında.

Pınar Şems kırmızı abiye modelleri 2016
Pınar Şems kırmızı abiye modelleri 2016

Pınar Şems Abiyelerde Trend Olacak Yenilikler

Tesettür abiye modellerini tasarlarken zariflikten yana olan Pınar Şems 2016 abiye modellerinde bunu gösteren dantelinde ön planda yer aldığını görüyoruz. Trend olacak olan abiye modelleri arasında beli büzgülü elbiseler ve bel bölgesi taşlarla süslenmiş tasarımlar yer aldığını söyleyebiliriz.Bu yeni abiye modelleri ile Pınar Şems hem genç hem de orta yaş grubuna hitap etmeyi başaracağa benziyor.

Yeni sezon Pınar Şems 2016 abiye modelleri resimlerini yakından incelemek isterseniz sizler için derlediğimiz galeriyi inceleyebilirsiniz.

Pınar Şems 2016 Abiye Modelleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. pinar diyor

    nolur bi telefon numarasi verin bnim abiye almam lazim

    1. admin diyor

      Merhabalar https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş