Sık Kullandığımız Kıyafetlerde 2017 Trendleri

0

Tesettür giyimine yönelik birçok farklı modelde ve renkte abiye, tunik veya gömlekler gardıropta yer aldı. 2017’de için de aynı minvalde giyim tarzının olacağını ifade etmek gerekiyor. Ancak bu yaz tesettür giyiminde çok renkli bir trendin olmadığını da ifade edebiliriz. Daha çok baskın renklerle ön plana çıkacak 2017 tesettür giyim trendleri, baskın renkleri sevenler ve imajında asilliği önemseyenler için çok daha ilgi çekici olacak!

Sena Sever tunik kombin
Sena Sever tunik kombin

Pırıltılı abiye dönemi

Tesettür giyiminde önemli bir yeri ifade eden abiye modelleri, diğer senelerdeki gibi pırıltıya sahip tılsımıyla geliyor. Simli kumaşlar kullanılarak tasarlana abiyeler seçkin günlerde fark edilmeyi ve cesur bir duruş vaat ediyor. Abiye modellerinin yanı sıra, ete ve bluzlarda da simli kumaşlar kullanılarak harika modeller ortaya çıkarılmış durumda. Yazın heyecanlı ve dinamik ruhunu sergilemek için 2017 tesettür giyim trendlerinden faydalanmak gerekecek.

Pınar Şems pırıltılı abiye
Pınar Şems pırıltılı abiye

Günlük giyimde abartıdan uzaklaşın!

Tesettür giyiminde tuniklerin önemi abiyeler kadar değerlidir. Günlük giyimin en önemli kıyafeti tunik modellerini seçerken çok dikkat edilmesi gerekiyor. Bu sene için tasarlanan tunik modellerinde abartıya yer yok. Böylece sadeliğin tesettürlü bayanlara kazandırdığı asillik ön plana çıkıyor. Çok daha çekici durmak ve günlük giyimde rahat etmek için 2017 tunik modelleri dingin tasarımlarıyla mağazalardaki yerini aldı.

Hülya Aslan 2017 sade kombin
Hülya Aslan 2017 sade kombin
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Geçtiğimiz sezonlarda tunik modellerinde gördüğümüz çizgili tasarımlar bu sene de ön planda olacak. Tesettürlü bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmediyse de, bu sezon farklılıklarıyla tercih edilebilir hale getirildiğini ifade edebiliriz. Uzun çizgil tuniklerde boy ve endam ön plana çıkacak. Dolayısıyla iyi bir duruş sergilemek için çizgili tunikleri tercih edebilirsiniz.

Sena Sever tesettür takım
Sena Sever tesettür takım

Pardösülere yaka ve kol ayarı

Yine tesettür giyiminin önemli bir parçası olarak pardösü modellerinden bahsetmeliyiz. Romantiklik ve bazen de sportiflik için harika pardösü modelleri raflardaki yerini aldı. Daha estetik yaka ve kollara sahip olarak 2017’de şık ve modern bir pardösüye sahip olabilirsiniz. Rahat bir giyimin söz konusu olması için tasarımda yapılan değişikliklerle pardösü tercih edenler yazında kendilerini iyi hissedecek.

Zühre kot pardesü
Zühre kot pardesü

Son olarak şunu ifade edelim; 2017 tesettür giyimi diğer senelerde olduğu gibi tesettürlü bayanların çok daha şık ve eşsiz giyinmelerini sağlayacak kombin stilleriyle geliyor. Harika bir yazın hissettirdiği sıcak ve renkli günleri, 2017 yaz tesettür modasıyla tarzınızla da yansıtabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş