Tesettür Abiye 2016 Trendleri

2

Tesettür abiye 2016 koleksiyonları oldukça renkli ve farklı tarzdan modellerden oluşuyor. Tesettür abiye modelleri 2016 her tarz ve stile hitap eden kesimlerden oluşuyor.


Kumaşların abiyelerde kullanımları mevsime göre değişmektedir.2016 abiyelerde yeni olarak kumaş tercihlerinde en çok uçuşan şifonlar ve Fransız danteller yer aldığı gibi klasikleşmiş kumaş türleride yerlerini koruyor.Bunlardan başlıcaları yine saten kumaşlar, kadifeler ve ipekli kumaşları 2016 tesettür abiye modelleri için kullanıldığını görmekteyiz.

2016 Sonbahar Kış Tesettür Abiye Modelleri

Özel davetlerde özellikle kış aylarında kadife tesettür abiye modelleri 2016 trendlerinde ön plana çıkmaktadır.Hem empirme kadife hem düz ipek kadife kumaşlar ile tasarlanmış bu tesettür abiyeleri dantel detaylarla bezenmiş koleksiyonlar ile dikkat çekiyor.Tesettür abiye 2016 trendlerinde bir  diğer göze çarpan detay ise payetli (pırıltılı pul) kumaşlarda daha sade tesettür elbise tasarımları tercih edilmesi bekleniyor.

Pul payetli tesettür abiye 2016
Pul payetli tesettür abiye 2016

Beyaz ve Ekru Tonlarını 2016 Tesettür Abiyelerinde Sıklıkla Göreceğiz

Yaz aylarında ise daha renkli abiyeler ve şifon kumaşlar ile dantellerin uyumunu göreceğiz.Tesettür abiye 2016 yaz trendleri arasında en çok tercih edilecek olan beyaz ve ekru renkleri olacak.Bu açık renkli düz abiye modellerini tercih etmeniz durumunda vücut ölçülerinizi de dikkate almayı tavsiye ediyoruz. Zira gereğinden fazla kilolu gözükebilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Pınar Şems tesettür abiye 2015 2016
Pınar Şems tesettür abiye 2015 2016

Tesettür Abiyelerde 2016 Trend Renkler

Tesettür abiye 2016 koleksiyonlarında renk seçeneklerine göz atacak olursak en çok tercih edilenlerden biri bordo renk olacağa benziyor. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerine uygun olan bordo renk tonları geçen sezona göre 2016 tesettür giyim sezonunda daha fazla göreceğimiz renktir bordo tonları ayrıca özel davetlerde sıkça kullanılacak tesettür abiye rengidir.Yaz aylarına gelirsek ekru ve beyaz tonları yine yazlık abiyelerde hakim renkler olacak.Ayrıca mint rengide tesettür abiyeye çok yakıştığı için bu renkte trendler arasında yer almaktadır.

Minel Aşk tesettür abiye 2016
Minel Aşk tesettür abiye 2016

Elbisenin Hikayesini Tamamlamak İçin Aksesuar Seçimini Doğru Yapın

Belki komik olacak ama her abiye elbisenin bir hikayesi vardır.Bu hikayeyi mutlu sonlandırmak için en önemli detay tesettür abiye modeline uygun bir aksesuar seçimidir.Mesela 2016 tesettür abiye trendlerinden olacak Fransız tipi modellerden örnek verecek olursak Fransızlar küçük bir broşla yada danteller ile kıyafetlerini hareketli hale getirdikleri bilinmektedir.Yani uzun lafı kısası sizi daha sıkmadan seçtiğiniz tesettür abiye modelini daha fazla ön plana çıkarmak istiyorsanız aksesuarınızın uyumuna mutlaka dikkat etmenizi öneririz.

Tesettür Abiye 2016 Koleksiyonları Resimli Galerisi


 

2 Yorumlar
  1. Anonim diyor

    Irtibat no

    1. admin diyor

      https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş