Kloş Etek Tesettür Giyimin Yeni Trendi

0

Kloş Etek Modelleri Rahatlığı ve Bol Kesimli Olmasıyla Tesettür Giyimin Yeni Gözdesi Haline Geldi ! İşte Yeni Sezon Kloş Etekler


Kloş etek tıpkı volan etek modeli gibi belden genişleyen ve dökümlü etek tipidir.Ancak volanlı eteğe göre dökümü nispeten daha az ve daha hafiftir.Ayrıca kloş etek her vücut tipine yakışıyor olması bu modeli diğer eteklere göre daha ön planda olmasını sağlamaktadır.Tesettürlü hanımlar kloş etek seçiminde sadece uzunluğa dikkat etmesi gerekmektedir.Her vücut tipine uygun olan kloş eteklerin aynı zamanda kolay kombin edilmeside kombin yapmakta zorlanan tesettürlü bayanların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda.

Kloş Eteğin Avantajları

Kloş etek modelleri tesettürlü bayanlarımızın rahatlık açısından tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor. Rahatlığı ve kolay kombini olduğundan dolayı tesettür kloş etek modelleri 2016 tesettür giyim sezona damgasını vuracağa benziyor. Hem tesettürlü hem de açık olan bayanlarımızın da tercih ettikleri etek modelleri sırasında üst sıralarda yerini yıllardır korumaya devam ediyor.

Aynı zamanda kloş etek modelleri hem şıklık ve zariflik açısından hem de rahatlık açısıından ve aşağı doğru kesim tarzının bol inmesi özellikle kapalı bayanlar tarafından çok tercih edildiğini görmekteyiz.Bunun yanı sıra üzerinize giyeceğiniz basit bir gömlek yada bluz ile çok rahatlıkla kombin yapacağınız kloş etekler size kolaylıkla uyumlu giyinmenize de olanak sağlıyor.

Pudra kloş etek modelleri
Pudra kloş etek modelleri

Kloş Etek ile Rahatlık ve Şıklık Bir Arada !

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettürlü bayanlarımız şıklıklarına önem verdikleri gibi rahat edecekleri giysileri tercih etmeyede özen gösteriyorlar. Bu sebeple de kloş etek modelleri tesettürlü bayanlar arasında oldukça sık tercih edilenler arasında. Kloş etek modellerinde renk tercihlerinizi yaparken ister renkli ister koyu tonlardaki renklerden yapabilirsiniz.

Yeni sezon kloş etek modelleri
Yeni sezon kloş etek modelleri

Yeni Trend Renkleri Kloş Eteklerde Görmemiz Mümkün

Trend olan etek renklerinden söz edecek olursak “2016 etek modelleri” için daha çok pastel tonlar ön planda olacak sizde kloş etek seçiminde renk tercihlerinizi pastel tonlardan yana kullanabilirsiniz. Tesettür kloş etek modellerinde seçenekler ve renk tercihleri kişilerin zevklerine ve kendi vücut ölçülerine göre yapılabilir.

Yeni sezon koş etek modelleri hakkında daha çok fikir sahibi olmak için sizler için hazırladığımız tesettür kloş etek modelleri galerimize mutlaka göz atmayı unutmayın.

Tesettür Giyim Koleksiyonlarının Gözde Parçası Kloş Etek Modelleri Resimli Galerisi


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş