Tesettür Abiyeler İçin Ayakkabı Seçimi

0

Tesettür Abiyeler İçin Ne Tarz Ayakkabı Seçmeliyiz ? İşte En Trend Abiye Ayakkabı Modelleri


Özel davet yada günlerde giyeceğiniz tesettür abiye modeli kadar ayakkabı seçiminizde önemlidir.Zira uyumsuz bir ayakkabı modelinin abiyenizin altında sırıtmasını hiç kimse istemez.Tesettür abiye modellerine en uyumlu ayakkabı modeli tabiki de hiç şüphesiz topuklu ayakkabılardır.

Peki abiye elbisenin altına nasıl bir tesettür abiye ayakkabı seçmeliyim diyorsanız gelin hep birlikte bunlardan bahsedelim.

Abiye ile Ayakkabınızı Zıt Renklerde Kullanabilirsiniz

Özel günlerde yada davetlerde giydiğiniz abiye modeli eğer sade ise şıklığınızı zıt renk bir ayakkabı modeli ve eşarp ile tamamlayabilmeniz mümkün.Örneğin siyah tesettür abiyeniz varsa bu elbisenin altına beyaz yada ekru tonlarda topuklu ayakkabı giymeniz sizi çok daha şık ve zarif gösterebileceğinden emin olabilirsiniz.

Siyah topuklu abiye ayakkabı
Siyah topuklu abiye ayakkabı

Gösterişli Tesettür Abiyeler İçin Ayakkabı Seçimi

Eğer seçtiğiniz tesettür abiye elbiseniz yeterince detaylardan oluşuyorsa ayakkabınızı sade bir model olmasına özen göstermelisiniz.Buna örnek verecek olursak payetli tesettür elbise modelinin altına taş detaylı ayakkabı modeli seçmek yerine daha sade ve zarif bir ayakkabı giymeniz sizi daha uyumlu gösterecektir.

Kayra ayakkabı modelleri
Kayra ayakkabı modelleri
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Platform Topuklu Ayakkabı Giyerken Buna Dikkat Edin !

Platform ayakkabı modelleri abiyelerin altına sıklıkla tercih edilen modellerdir fakat bu ayakkabıları giymeden önce birşeye dikkat etmenizi öneririz.Platform topuklu ayakkabı modelleri eğer tesettür abiyenin altına tercih edilecekse elbisenin ayakkabıyı tamamen kapatması gerekir.

Platform abiye ayakkabı modelleri
Platform abiye ayakkabı modelleri

Şal ile Ayakkabı Uyumu Trendler Arasında

Şal yada eşarbınızın rengi ile ayakkabınızın rengini aynı tutarak uyum sağlayabilirsiniz.Son yılların trendleri arasında yer alan bu kombinasyonu sizde özel davetlerde yada gecelerde deneyebilirsiniz.Burada şal ve ayakkabının illa aynı renk olması değil aynı renk tonlarında olması önemlidir yani kırık beyaz ayakkabınız ile ekru renk şal gayet uyumlu olacağından emin olun.

Hotiç yeni sezon ayakkabı modelleri
Hotiç yeni sezon ayakkabı modelleri

Herşeyden Önce Rahat Ayakkabı Modeli Seçin

Sizlere seçtiğiniz tesettür abiye modeliniz ile ayakkabınızın uyumundan bahsettik.Bunlar pek tabiki önemli detaylardır fakat unutmayacağınız en önemli şey ayakkabınızın rahat olmasıdır.Zira vuran ve sıkan ayakkabı modeliniz ne kadar elbiseniz ile uyumlu olsun sizi rahat ettirmedikten sonra bunların bir önemi olmadığını düşünmekteyim.Bu yüzden seçtiğiniz ayakkabıyı daha önceki günlerde ara ara giyip ayağınıza alıştırmayı denemeyi unutmayın.

Tesettür Abiye Ayakkabı Modelleri Resimleri


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş