Tesettür Balo Elbiseleri

0

Yeni sezonun birbirinden şahane tesettür balo elbiseleri, lise ve üniversite balolarına uygun en güzel tesettür abiye modelleri sizleri bekliyor !


Mezuniyet törenlerinin yaklaştığı bu dönemlerde liseli ve üniversiteli tesettürlü öğrencilerin kıyafet arayışı başlamış durumda diyebiliriz. Tesettür balo elbiseleri yeni sezonda birbirinden şık ve farklı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Genç kızlar için gelinlik modeli kadar olmasa da balo elbise seçimi de son derece önemli olduğunu biliyoruz.

Tesettür Giyim Kabini olarak en çok tercih edilen tesettür markalarının yeni sezon tesettür balo elbiselerini sizler için bir araya getirdik.

Mezuniyet gecesinde tüm kızlar gibi kapalı hanımlarında şık olmaları ve kendi zevkine göre bir elbise giymeleri en tabii hakları olduğunu düşünmekteyiz. Genç tesettürlü bayanların yeni sezonun onlarca belki de yüzlerce tesettür balo kıyafetleri arasından seçim yapmaları pek de kolay olmayacağını şimdiden söylemek isteriz.

Kapalı balo elbiseleri
Kapalı balo elbiseleri

Yeni Sezon Tesettür Balo Elbiseleri Trendleri

Yeni sezon tesettür balo elbiseleri arasında dantelli mevlana etekli abiye modelleri, kolları manşetli desenli tül tesettür elbiseler ve üst kısmı işlemelerden oluşan şifon abiye modelleri trendler arasında yer almaktadır. Geçtiğimiz sezona baktığımızda daha canlı ve kabarık elbiseler yer alırken bu sezonda ise ayakları daha yere basan tasarımlar balo tesettür abiyeler arasında ön planda olduğunu görmekteyiz.

Lise Balosu Tesettür Abiye Modelleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Aslında yeni sezon tesettür abiyelerde balık kesimler en çok tercih edilen modeller arasında fakat bu balık kesimli tesettür abiyeler lise mezunlarına pek yakışmadığını söyleyebiliriz. Lise çağındaki genç kızın daha sade ve abartıdan uzak modelleri seçmeliler zira balık kesimli tesettür abiyeler sizi yaşınızdan daha yaşlı gösterecektir. Liseliler için daha düz ve robadan elbise modelleri daha uygun bir seçim olacaktır. Aksesuar seçiminde ise daha minimal davranmalısınız. Lise balosu için en uygun tesettür abiye seçimini Gamze Polat’ın yeni sezon koleksiyonlarından yapabilirsiniz.

Lise balo elbise modelleri
Lise balo elbise modelleri

Üniversite Balosu Tesettür Abiye Modelleri

Lise çağındaki gençlere pek uygun olmayan balık kesimler üniversite tesettür balo elbiseleri için tercih edilebilir. Eğer üniversite balonuz ağır bir mekanda olacak ise biraz kabarık elbiseleri tercih etmeniz hiç de fena olmayacaktır. Üniversite balosu için en uygun tesettür abiye seçimini Pınar Şems’in yeni sezon koleksiyonlarından yapabilirsiniz.

Ayakkabı Seçiminde Dikkatli Olun !

Son olarak balo elbiseniz kadar ayakkabı seçiminizde son derece önemli olacaktır. Asla rahatlıktan ödün vermeyin ki geceniz berbat olmasın. Ayakkabılarınız elbisenizin altında saklamaya özen gösterin. Bu sizi daha asil gösterecektir.

Sizler için özenle beğenip seçtiğimiz birbirinden şahane tesettür balo elbiseleri koleksiyonlarına göz atmadan balo elbisesi seçmeyin derim.

Yazar : Nur Melek Aydoğan

Tesettür Balo Elbiseleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş