Ucuz Tesettür Abiyeler

2

En ucuz tesettür abiye modelleri her zevke göre ve her keseye göre sizler için bir araya topladık. İşte yeni sezon ucuz abiyeler ve fiyatları !


En ucuz abiye modelleri isminden de anlaşılacağa gibi hem keseye hemde zevkimize uysun isteriz. Tam anlamıyla ucuz ama çokta şık, vücut proporsiyonuna uygun tesettür abiye modelleri piyasada bulunmakta ve çoğu tesettürlü bayanın tercihi olduğunu söylemek isteriz.

Abiyeler sürekli giydiğimiz kıyafetler değiller günlük hayatımız dışında özel davetlerde, cemiyetlerde balolarda, düğünlerde tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor ve genelde özel tasarımlı ürün oldukları için fiyatı biraz pahalı oluyor.

İşte tamda bu noktada bazı bayanlar bir kaç defa giyecekleri bir kıyafete yüksek bir meblağ yatırmak istemiyorlar ve hem şık hem de ucuz olan abiye modellerine yöneliyorlar. Tabi bu ucuzluk meselesi herkesin bütçesine göre değişebilir.

Neva style ucuz abiye
Neva style ucuz abiye

Sizler İçin En Ucuz Abiyeleri Araştırıyoruz !

Tesettür Giyim Kabini olarak sizlere fiyat aralıklarını belirterek en ucuz tesettür abiye modelleri hakkında bilgi vermek istedik. Böylelikle hangi marka daha ucuz yada hangi online tesettür alışveriş sitelerinde daha uygun abiyeler var gibi soruları aklınızdan silmiş olacağız.

Sefamerve Ucuz Tesettür Abiye Modelleri

Sefamerve tesettür hazır giyim sektörünün öncü alışveriş sitelerindendir. Haliyle burada her keseye göre en yeni tesettür abiyeleri de bulmanız zor olmayacaktır. Her yaş grubuna uygun tasarımları, trend renkleri ve tabiki de uygun fiyat seçenekleri ile en ucuz abiye modellerini Sefamerve’de bulabilirsiniz. Sefamerve sitesinde en ucuz abiyeler 79 TL’den başlayarak 220 TL’ye çıkabilmektedir.

Ucuz Sefamerve abiyeler
Ucuz Sefamerve abiyeler

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Neva Style Hem Ucuz Hem Şık Olmak İsteyenlere Benzersiz Seçenekler Sunmakta

Neva Style markasını belki de ilk defa duyuyorsunuz. Fakat tasarımları en az büyük markalar kadar harika diyebilirim. Zevkli tasarımları ve uygun fiyatları ile dikkat çeken Neva Style hem ucuz hem de kaliteli diyebileceğim markaların başlarında geliyor. Fiyat aralıkları ise 119 TL ile 149 TL olduğunu söyleyebiliriz. Neva Style markasının dezavantajı ise abiye kategorisinde fazla seçenek sunmamasıdır.

Shayan ucuz abiye
Shayan ucuz abiye

Tesettür Abiyelerde Yeni Parlayan Yıldız : Shayan

Evet hem ucuz hem de kaliteli abiye modeli arıyorsanız bakabileceğiniz bir diğer marka da Shayan markasıdır. Trendleri en iyi şekilde kendi tasarımlarına uyarlayan Shayan hem zengin renk ve model seçenekleri hem de uygun fiyatları ile ucuz tesettür abiyeler kategorisinde kesinlikle ürünlerini incelemeniz gereken bir markadır. Shayan’ın abiye fiyatları ise 149 TL’den başlayıp 249 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Orta Yaş İçin İdeal Abiyeyi Aramiss’de Bulabilirsiniz !

Hem ucuz hem kaliteli abiye markaları için son olarak önerebileceğimiz marka ise Aramiss tesettür markasıdır. Aramiss tesettür abiye modelleri genellikle orta yaş bayanların tercih edebileceği tasarımlardan oluşmaktadır. Aramiss’in en ucuz tesettür abiye fiyatları ise 79 TL’den başlayıp 149 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Aramiss yeni abiye 2016
Aramiss yeni abiye 2016

Eğer bir abiye kıyafetini bir davette yada düğünde bir kere giydikten sonra bir daha giyemiyorsanız en ucuz tesettür abiye modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Sizde hem şık hem çeşit çeşit tasarımlardan oluşan ve aynı zamanda kesenize hitap eden modellere sahip olabilirsiniz.

Hem ucuz hem şık tesettür abiyeleri yakından incelemek isterseniz sizler için derlediğimiz en ucuz tesettür abiye modelleri galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz 😉

En Ucuz Tesettür Abiye Modelleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. Alikemal diyor

    Kayra elbiseleri kaç para

    1. admin diyor

      Kayra markası ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş