Tesettür Eşofman Modelleri ve Seçimi

0

Tesettür Eşofman Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir ? İşte En Sağlıklı Yeni Sezon Tesettür Eşofman Modelleri !


Tesettür eşofman modelleri yeni sezonda da birbirinden güzel ve rahat koleksiyonları ile dikkat çekiyor.Hem spor yaparken hemde yürüşlerde tesettür giyim şıklığından vazgeçmeyen hanımlara özel tasarlanan tesettür eşofman modelleri terletmeyen kumaşlardan oluşmaktadır.Tesettür eşofman seçerken vücudunuza yapışmayan ve terletmeyen modelleri seçmeye özen göstermelisiniz.Böylelikle hem tesettür ruhuna uygun giyinmiş olursunuz hemde sağlığınızı korumuş olursunuz.

Tesettür Eşofman Modellerinde Kullanılan Kumaş Türleri

Tesettür eşofman modelleri genellikle penyelerden oluşmaktadır.Penye tipi eşofmanlar daha rahat hareket edilebilir olması ve spordan sonra teri kolaylıkla emdiği için en çok tercih edilenler arasındadır.Bu modellerin yanı sıra spor yada yürüyüş yaparken terletmeyen, nefes alabilir yapıdaki tesettür eşofman modelleri de mevcuttur.Fakat bu tarzdaki eşfoman takımları nadir tesettür markalarda bulabilirsiniz.Genellikle spor tesettür giyim satışı yapan mağzalarda klimalı eşofman modellerini bulabilirsiniz.

Yeni tesettür eşofman modelleri
Yeni tesettür eşofman modelleri

Tesettür Eşofman Seçerken Nelere Dikkat Edilir ?

Eşofmanın en önemli özelliği teri dışarıya atmasıdır.Bunu dokunarak kumaşından anlayabilmeniz mümkündür.Eşofmana dokunduğunuzda elinize ipeksi, kaygan hoş bir özellik bırakıyorsa bu kumaş türü kaliteli ve terletmeyen yapıda olduğu anlamına gelir.Dokunduğunuzda sert ve naylonumsu bir his bırakan kumaşları tercih etmemek gerekir bu tarz eşofmanlar spor için uygun olmayan sağlıklsız kumaş türleridir.

Penye tesettür eşofman modelleri
Penye tesettür eşofman modelleri

Kış aylarında ise sentetik malzemelerin kullanıldığı coolmax özelliğine sahip teri dışarıya kolayca atabilen uzun kollu tesettür eşofman modelleri tercihler arasında yer almaktadır.”2016 tesettür eşofman modelleri” arasında daha çok coolmax ve klimalı spor giysi türleri ön planda yer aldığını da söylemekte fayda var.Bu tarz eşofmanlar genelde son teknoloji ile üretilmiş spor giysilerdir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Eşofmanlarda Renk Seçimi

Tesettür eşofman modelleri için ağırlıklı olarak koyu renkler tercih edilmekle birlikte renkli kombinlerde son yıllarda ön plana çıkmıştır.Koyu gri, kahverengi yada koyu yeşil tonları tesettür eşofman takımlarında son yılların trend renkleri arasındadır.Siyah renk özellikle sonbahar kış aylarında tercih edilirken yazın sıcak aylarda güneşi emdiğinden dolayı pek fazla tercih edilen renk değildir.

2016 tesettür eşofman modelleri
2016 tesettür eşofman modelleri

Ayrıca sadece yürüyüş yapmak amaçlı spor yapan tesettürlü hanımlar için son derece rahat ve modern tunik modelleride kullanılabilmektedir.Spor tunik modelleri ve altınıza bol kesim salaş bir pantolon yada eşofman altı ile yürüyüş yapmanız mümkün.

Tesettür Giyim Kabini” olarak model bulmakta zorlandığınız tesettür eşofman modelleri arasından en çok tercih edilen ve en sağlıklı eşofman tiplerini sizler için araştırıp galeri halinde sizlere sunuyoruz.Tesettür eşofman almadan önce galerimizi incelemenizde fayda var.

Yeni Sezon Tesettür Eşofman Modelleri Resimli Galerisi


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş