Burberry Eşarp Modelleri Yeni Sezona İddialı Giriyor

0

Burberry Eşarp Modelleri Yeni Sezonda Ekoseli, Düz Renkler ve Spor Görünüme Sahip Eşarplardan Oluşuyor. İşte Yeni Sezon Burberry Eşarpları !


Burberry eşarp modelleri hepimizin gözlerine aşina olduğu ekose eşarplar ile eşarp markaları arasında en kaliteli ve en modern tasarımlardan oluşmaktadır.Burberry eşarpları yeni sezon koleksiyonları arasında yine  birbirinden özel ve yeni tasarım kareli eşarplar ile dikkat çekiyor.Gelin hep birlikte dünyaca ünlü markanın yeni sezon eşarp modellerini inceleyelim.

Burberry Ekose Eşarp Modelleri

Burberry markası aslında bir çok sektörde yer alan bir firmadır.Parfüm, aksesuar, trençkotlar ve eşarplar Burberry markasının önde gelen ürünleri arasında yer alır.Burberry eşarp modelleri genellikle kare şeklindeki desenler ile tanınıyor.

Spor ekoseli eşarplar ile tanınan Burberry yeni sezonda da birbirinden farklı ekoseli eşarp modellerine yer vermiş.Siyah-beyaz, mor-lacivert ve haki yeşil-gri renk kombinasyonlarından oluşan kareli eşarp modelleri yeni sezonda en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Eğer sizde ekoseli eşarp modeli seviyorsanız bu modeller ile renk uyumlarına dikkat ederek trençkotunuz yada tuniğiniz ile kombin yaparak spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Burberry eşarp modelleri
Burberry eşarp modelleri

Burberry Klasik Eşarp Modelleri

Burberry kareli eşarp modelleri haricinde yeni sezonda klasik eşarp modellerine de yer vermiş.Düz ve tek renklerden oluşan kareli eşarplara göre daha klasik görünen bu koleksiyonları daha çok özel davetlerde ve düğünlerde kullanabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Burberry düz renk eşarp modelleri yeni sezonda soft renklerden oluşuyor.Uçuk pembeler, koyu yeşil tonları ve krem rengi eşarp modelleri Burberry’nin yeni sezon eşarp modelleri arasında en çok kullanılan renklerdir.

Burberry yeni eşarp
Burberry yeni eşarp

2016 Eşarp Modellerinde “Burberry” Rüzgarı

Burberry markasının 2016 sonbahar eşarp koleksiyonları için tasarladığı doğal renklerden oluşan eşarp modelleri de 2016 eşarp modelleri arasında en çok tercih edilecek eşarplar arasında yer alacağa benziyor.Aynı zamanda ekoseli eşarp modelleri yine 2016 sezonunda en çok tercih edilenler arasında olacaktır.

Burberry yeni sezon ipek eşarp
Burberry yeni sezon ipek eşarp

Orjinal Burberry Eşarpları Nerede Satılır ?

Burberry markalı eşarp modeli alırken etiketine dikkat etmelisiniz zira etikette made in chine yazısı görürseniz bu imitasyon ürün olduğunu gösterir.Burberry eşarp modelleri Türkiye’de nadir bulunan mağazalarda bulunmaktadır.

Hemen heryerde bulunmayan bu marka daha çok İstanbul’daki Nişantaşı  Bağdat caddesi gibi lüks yerlerde bulabilirsiniz.Bunun yanı sıra Burberry markasının ürünlerini internet ortamında da bulabilme şansınız var fakat tavsiyemiz güvendiğiniz tanılır alışveriş siteleri olmasına dikkat etmelisiniz.

Yeni Sezon Burberry Eşarp Modelleri Resimleri


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş