Tesettür Etek Modelleri – Yeni Sezon

2

Tesettürlü hanımların sıklıkla kullandığı tesettür giyimin vazgeçilmez parçası olan tesettür etek modellerini ele aldık.İşte yeni sezon trend tesettür etek modelleri !


Tesettür etek modelleri, tesettür giyimin vazgeçilmez bir parçası olduğundan her yıl ihtiyaca göre farklı modeller görmekteyiz.Tesettür etek modellerini kendi içinde 2 ana kategoriye göre ayırabiliriz.Bunlar tesettür abiyeler için kullanılan etek modelleri ve günlük yaşantıda kullanılan daha rahat etek modelleridir.

Özel Davetler İçin Tesettür Etek Modelleri

Giyeceğimiz mekana göre kıyafetlerimizi seçeriz.Bunlar arasında tesettür etek modelleri de yer alır.Eğer şık bir davete katılıyorsanız yada bir düğüne davetliyseniz basit görünümlü bir etek tabiki tercih etmemelisiniz.Bu özel günlere uygun çok çeşit tesettür etek modelleri mevcuttur.Bunların başında saten etek modelleri, balık kesim etek modelleri ve tesettür ruhuna uygun klasik etek modelleri gelmektedir.

Tesettür etek modelleri
Tesettür etek modelleri

Günlük Tesettür Giyiminde Etek Modelleri

Tesettürlü bayanlar günlük kıyafet seçimlerinde daha çok sade ve göze batmayan modeller seçmelidirler.Bu kararlılığıda tesettür etek modelleri için göstermelidirler.Dar, vücut hatlarını belli eden etek modellerinden kaçınmaları gerektiğini söylememiz yanlış olmaz.Bu nedenle günlük etek modellerinde daha sade ve salaş kesimler tesettür ruhunu daha çok yansıtacaktır.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Günlük tesettür etek modelleri arasında trend olan puantiyeli etek modelleri,kloş etekler, pileli etek modelleri ön plana çıkmaktadır.Bu modeller daha çok yaz mevsimlerinde uygun bir üst kıyafet ile kolayca kombin edilebildiği ve kumaş türleri daha ince olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Tesettür günlük etek modelleri
Tesettür günlük etek modelleri

Kışlık Tesettür Etek Modelleri

Kış aylarında daha çok kadife kumaşlardan oluşan etekler, uzun kalem etek modelleri ve günlük olarak kot etek modelleri tercih edilmektedir.Kışlık etek seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi renktir.Bu aylarda daha çok koyu renkleri tercih etmeniz sizi hem daha zayıf hemde trend giyinen bir kapalı bir bayan görünümü sağlayacaktır.

Yeni tesettür etek modelleri
Yeni tesettür etek modelleri

İşte Tesettür Giyim Kabini’nin Muhafazakar Bayanlar İçin Derlediği Yeni Sezon Tesettür Etek Modelleri Resimli Galerisi


 

2 Yorumlar
  1. Aysel karakus diyor

    ben birkombin begendim onu soracaktim fiyatini felan

    1. admin diyor

      Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Şuanlık satış yapmamaktayız.Belli bir süre sadece sizlere fikir amaçlı paylaşımlarda bulunacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş