Tesettür Eteklerde Desen Trendi

0

Tesettür Etek deyince akla genellikle hep düz ve sade tarzda modeller gelir.Fakat son sezonlarda olduğu gibi 2015 yaz tesettür modasına damga vuran desenli tesettür etek modelleri artık düz ve sıkıcı etek formlarının önüne geçip fark atmış durumda.


Çok sade ve ortama göre bazen sıkıcı olan tek renk etek modellerin yerine artık cıvıl cıvıl renklerden oluşan desenli tesettür etek modellerine gardrobunuzda yer açmanın sizce de vakti gelmedi mi ? Evet eğer sizde tek renk eteklerden sıkıldıysanız 2015 tesettür etek modelleri arasında ön plana çıkan çiçekli böcekli desenlerden oluşan ve yaz sıcaklarına uygun kumaşlardan üretilen bu desenli etekler tam size göre.Gelin hep birlikte tesettür giyim alanında önemli yere sahip olan etek trendlerine bir göz atalım.

Kombin Derdine Son !

Bildiğiniz gibi tesettürlü bir hanımın doğru bir kombini yapması bazen atomu parçalamak kadar zordur.Hatta bazı zamanlarda bu kombin kargaşası içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.Sizde kombin derdine son vermek isterseniz etek alırken desenli tesettür etek modellerine ağırlık vermenizi öneriyoruz.Zira desenli etekler birbirinden farklı renklerden oluştuğu için aynı renk tonlarında üstünüze gömlek yada şal yada farklı bir parça uydurmanız çok daha kolay olacaktır.

Yeni sezon desenli tesettür etekler
Yeni sezon desenli tesettür etekler

Desenli Eteklerde Moda Renkler

2015 yılının trend renkleri olan lacivert, ekru ve mint renklerini desenli tesettür etek modellerinde de sıklıkla görmekteyiz.Bu renkler daha soft olduğu için size hem yaz aylarında ayrı bir güzellik katacak hemde kombini kolay renkler olduğu için size pratiklik kazandıracaktır.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
2015 desenli tesettür etek modelleri
2015 desenli tesettür etek modelleri

Keskin Desenli Etekler ile Nostaljik Bir Görünüm Elde Edin !

Bu desenli eteklerin arasında son ayların yeni akımı olan daha keskin hatlardan meydana gelen grafik desenli etek modellerinide göz ardı etmemek lazım.Keskin hatlı tasarımlardan oluşan bu tesettür etek modelleri genç tesettürlü hanımlar arasında oldukça moda olduğunu söylesek yalan söylemiş sayılmayız.

Geometrik desenli tesettür etek modelleri
Geometrik desenli tesettür etek modelleri

Bu geometrik desenli tesettür etekler aslında bir bakıma eski yılların ruhunu ortaya koymakta.Bilenler bilir bu keskin grafikli desenler bilhassa 60-70’li yılların moda akımı haline gelmişti.Sizde nostalji aşığıysanız grafik desenli tesettür etek modellerini kombin edip kullanabilirsiniz.

Desenli Tesettür Etek Modelleri Resimli Galerisi


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş