Tesettür Giyim Markaları ve Başarılı Ürünleri

0

Tesettür giyim markaları hangileridir ? Tesettür giyim sektöründe kaliteyi ucuza satın almak istiyorsanız bu yazı tam sizlik !


Hem kaliteli hemde ucuza nasıl tesettür giysileri alabilirim diyorsanız sizin için önde gelen bu tesettür markalarını mercek altına alıyoruz.Tesettür giyim diyoruz nedir bu tesettür giyim içinde neler var ? Hangi marka hangi ürüne yoğunlaşmış ve hangi üründe başarılı gelin hep birlikte bunlara göz atalım.

Her tesettür markası pek tabiki tüm parçaları satabilir bu tamamen ticari bir anlayıştır.Fakat her marka tüm ürünlerde başarılı olacak diye bir kaide yoktur bu yüzden sizler için her markanın başarılı olduğu ürünü değerlendireceğiz.

Tesettürde Pardesü Deyince İlk Gelen Marka Zühre

Zühre tesettür markasını hepimiz bilmekteyiz.Ama Zühre deyince ilk aklımıza gelen pardesü modelleridir.Zühre pardesü modelleri her kesime hitap eden hem kapalı hem açık bayanların ilgisini çekmeyi başarmış durumdadır.

2016 Zühre pardesü modelleri 2016 Zühre pardesü modelleri

Hem klasik kesimli pardesüler ile hemde feminen çizgileri ile stil sahibi bayanların bu pardesü modellerini tercih ettiklerini söyleyebiliriz.Pardesü sektöründe lider konumunda olan Zühre manto, kap ve trençkot modelleri ilede kendinden söz ettiriyor.Eğer pardesü modeli arıyorsanız size Zühre pardesü modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

Zengin Abiye Çeşitleri İle Pınar Şems Kapalı Gece Elbiselerinde Gayet Başarılı

Pınar Şems tesettür markasını bilen bilir.Pınar Şems markasının kına, düğün yada özel geceler için hazırladıkları tesettür abiye modelleri  oldukça zengin seçeneklerinden oluşuyor.Çizgisi daha çok genç kesime hitap etsede orta yaşlı hanımlar içinde abiye modellerini bulabilirsiniz.

Pınar Şems yeni sezon abiye modelleri Pınar Şems yeni sezon abiye modelleri

Moda renkleri tasarımlarında çok güzel kullanan Pınar Şems abiye modellerinde gerçekten çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.Bu sezonda trend olan renkler bordo, koyu yeşil ve pudra renklerinden oluşan abiye modelleri ise görülmeye değer, bizden söylemesi.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Eşarp Deyince Armine Gelir Akla

Evet bir çok eşarp modeli olduğunu biliyoruz fakat hem kaliteli hemde uygun fiyata bulabileceğiniz lider eşarp markası olan Armine sizlere birbirinden özel tasarımlı ipek eşarp, tivil eşarp ve şal modelleri seçeneklerini sizlere sunuyor.Armine eşarplar daha çok ipek kumaşlardan kullanıldığını ve her renk tonlarından oluşup her kesime hitap ettiğini söyleyebiliriz.Bunun yanı sıra Armine eşarp modellerinde kışlık yada yazlık şeklinde mevsime göre seçim yapabilirsiniz.

2016 Armine eşarp modelleri 2016 Armine eşarp modelleri

Feracenin Adresi : Aker

Tesettür giyim sektörünün en önemli parçalarından olan feraceler kapalı hanımların günlük hayatta kullandıkları giysidir.Aynı zamanda özel gecelerde de kullanılan ferace modelleri Aker markası ile birleştiğinde adeta şık tasarımlar ortaya çıkıyor.

Abiye ferace modelleri 2016 Abiye ferace modelleri 2016

Aker ferace modelleri hem günlük hayatımızda kullandığımız tasarımlar hemde abiyeyi aratmayan özel geceler için ferace modelleri koleksiyonlarını müşterilerine sunmaktadır.Birbirinden özel bu feraceleri sizler için derlediğimiz galeriden göz atabilirsiniz.

 

Trençkotlar, Tunikler ve Kap Modellerinde Hangi Marka Başarılı

Sizler için tesettür giyim modellerinin başlıcalarını seçip bu alanlarda başarılı olan tesettür markalarını irdeledik.İlerleyen günlerde bu araştırmamız trençkot modelleri, kap modelleri ve tunik modellerinde başarılı olan tesettür markalarını inceleyip sizlerle paylaşacağız.

Tesettür Giyim Markalarının Önde Gelen Koleksiyonları


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş