Tesettür Giyimin İçinizi Isıtacak 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri

0

Tesettür giyimin 2018 İlkbahar/Yaz trendleri oldukça etkileyici kombinleri ortaya çıkaracak detayları ile her zevke ve yaşa başarılı bir şekilde hitap ediyor.

2018 yılı İlkbahar/Yaz trendleri yavaş yavaş vitrinlerde yer almaya başlarken dolap alışverişleri için fikir almanın tam zamanı. Yeni sezon trendlerine uygun kombinler yapmak için alışveriş yapmadan önce sezonun moda avcılarının önerilerine kulak vermek oldukça iyi bir seçenek olabilir.

Nakışlı yazlık tunik

Sofistike Tarz Ön Planda

Tesettür giyimin 2018 İlkbahar/Yaz trendleri oldukça dikkat çekici ve zarif detaylar ile şekilleniyor. İlkbahar ve yaz aylarının masalsılığı kıyafet tasarımlarına yansırken ışıltılı ve hareketli detaylar hoş bir şıklık elde etmenizi sağlarken aynı zamanda zarafetinizi de ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak.

Yazlık volan kol spor tunik

Yeni sezonda romantik detaylar ve ince işçilik kıyafetler üzerinde oldukça etkili. Elbette sezon trendlerinde her zaman tek bir baskın tarz olmuyor.

Gömlek çicekli pantolon kombini

Romantik detaylardan hoşlanmayan, enerjisi yüksek insanlar için fırfırlı ve pilili tasarımlar dikkat çekiyor. Uçuşan kumaşlar, canlı renkler ve efektli desenler tesettür giyimin 2018 ilkbahar/yaz trendleri arasında yerini alıyor.

Yazlık günlük tesettür kombin

Asimetrik Geometrik

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür giyimin 2018 İlkbahar/Yaz trendleri içerisinde dikkat çeken detaylar arasında hem asimetrik kesimler hem de geometrik desenler yer alıyor.

Asimetrik rahat yazlık tunik

Geometrik desenlerin daha büyük formlarda kullanıldığı kıyafetler yeni sezonda oldukça sık karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra taftanın abiye giyim dışında kullanılmaya başlanması; geometrik desenlerin pul ve payet işlemeleri ile daha gösterişli hale gelmesi de yeni sezonun oldukça renkli ve enerjik geçeceğinin bir göstergesi.

2018 yazlık günlük tesettür elbise

Güneşi Selamlayan Renkler

Tesettür giyimin 2018 İlkbahar/Yaz trendleri renklerle ön plana çıkıyor. Sarı, turuncu ve kırmızı gibi canlı renkler tesettür giyimde de dikkat çeken kıyafetlerin ortaya çıkmasına neden oluyor.

Yazlık klasik tesettür kombin

Bu dikkat çekici renklerin yanı sıra her zaman tercih edilen lacivert, gri gibi renkler de yeni sezonda oldukça sık karşımıza çıkacak renkler arasında yer alıyor.

Plise detaylı yazlık tunik

Zamansız siyah, denizin rengi lacivert gibi koyu tonlar kristal süslemeleri ile göz alıcı bir hale gelirken ayrıca bu renklerin kontrast renklerine sahip payetlerle de oldukça şık görüntüler sergiliyor.

Yazlık pantolon kombini Yazlık etek-ceket kombini Yazlık ikili takım Garnili tesettür elbise Yazlık 2018 kapalı kombin 2018 ilkbahar tunik gömlek kombini Yazlık asimetrik tunik Pliseli etek kombini Yazlık tesettür yelek kombini Yazlık siyah tunik kombini 2018 ilkbahar tesettür kombin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş