Yeni Trend Bone Modelleri

0

Son yılların yeni trendi olan çapraz, fırfırlı ve kaymayan bone modellerini mercek altına alıyoruz. Şal bağlamayı kolay hale getiren boneler sizleri bekliyor.

Bone modelleri tesettür kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcıları arasında yer alırlar. Kullanım konforu ve kolaylığı sunan bu parçalar eşarp ve şalların çok daha düzgün durmasını sağlarken aynı zamanda olası kazalara karşı da önlem olarak tercih edilebilir.

Kaymaz pratik bone

Bone tasarımları genellikle esnek kumaşlar ile yapılır. Esnek kumaş kullanımı sayesinde eşarp ya da şal bağlamak kolaylaşırken gün boyu kullanımda saçlar nefes alır ve terleme olmaz.

Kaymaz şal modeli

Bone Modelleri ve Özellikleri

Kullanıma ve ihtiyaca göre çok farklı bone tasarımları bulunmaktadır. Bone çeşitleri kaymaz bone, çapraz bone, fırfırlı bone, su geçirmez bone, nefes alan bone olarak çeşitlendirilebilir.

Fiyonklu bone

Her çeşidin kendine göre avantajları bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınıza göre bu avantajlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Kaymaz bone modeli

Nefes alan bone modelleri özellikle yaz aylarında konforlu hissetmenizi sağlarken, su geçirmez boneleri spor yaparken ya da yüzerken tercih edebilirsiniz. Kaymaz bone modelleri de sundukları yüksek konfor ile dikkatinizi çekmeye başaracak tasarımlardır.

Simli pratik bone

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

En zorlu kumaşları bile başarılı bir şekilde tutan bu boneler ipek, şifon ve saten eşarpların kullanımında büyük kolaylık sağlarken aynı zamanda saç üzerinde sağlam bir şekilde tutunduğu için uzun süreli kullanımda bile kaydırmaz özelliğini korur.

Örgü iç bone

Çapraz bone modellerinin en kısmında bulunan çapraz geçiş sayesinde farklı eşarp bağlama şekillerini kullanmak mümkündür.

Çapraz bone şal

Çapraz bone modelleri ile Arap stili bağlama adı verilen bağlamayı yapmak kolaylaşır. Fırfırlı bone modelleri de üzerinde bulunan fırfır detaylar ile farklı bağlama şekillerini uygulamayı kolaylaştırır.

Çapraz kaymaz bone

Bu bone modelleri başın arka kısmında yer alan fırfırlar sayesinde daha dolgun görünüme sahip eşarp bağlama modelleri için tercih edilebilir.

Fırfırlı bone

Farklı Tasarımlar İhtiyaca Yönelik Çözümler

Fermuarlı, bağcıklı, geçmeli bone modelleri kullanım alışkanlığınıza göre seçim yapabileceğiniz modellerden sadece bazılarıdır. Dikkat çekici bir şıklık elde etmek isteyenler bone ve eşarp arasında kontrast kullanmayı düşünebilirler.

Çapraz pembe bone

Bunun için boneye uygun bağlama yöntemi tercih etmek gerekir. Siperlikli bone modelleri güneşte kalacağınız zamanlarda özellikle plaj gibi alanlarda yüzünüzü güneşten korumanıza yardımcı olarak oldukça konforlu bir kullanım sunarlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş