Tesettür Kına Kıyafetleri Trendleri

5

Tesettür Kına Kıyafetleri Trendleri Nelerdir ? Ve En Çok Tercih Edilen Tesettür Kına Elbiseleri Modelleri Sizleri Bekliyor !


Tesettur kına kıyafetleri genellikle işlemeli taşlı gösterişli ve ihtişamlı modellerden oluşur. Kına geceleri bayanların vazgeçilmezi ve olmazsa olmazlarindandır.Ayrıca örf ve adetlerimize değer verdiğimiz için kına gecesi ne giyeceğimiz de önemlidir. Hatta bazı bayanlar düğüne kıyasla kına gecesine daha çok önem verir ve kına gecesine yönelik elbiseler,aksesuarlar seçilir.

Tesettür Kına Kıyafetleri Trendleri

Özellikle son yılların vazgeçilmez modelleri Osmanlı motiflerinden oluşan bindallı modelleri 2016 tesettür kına kıyafetleri arasında yine çok tercih edilecekler arasında çok tercih edilmesinin sebebi ise kına gecesi örf ve adetlerimizden olduğu için Osmanlı motifleri bu özel geceye çok yakışan bir tema olmasıdır.

Tesettür kına kıyafetleri
Tesettür kına kıyafetleri

Uzun saten kumaşlardan oluşan bakır yada altın sarısı tesettür abiyeler yine yeni sezon kına kıyafetleri arasında sıklıkla göreceğimiz modeller arasında yer alıyor.

Tesettür Kına Kıyafetleri için Başörtüsü Yada Türban Modeli Seçimi

Kına gecelerinde uzun ve kabarık etekli elbiseler genellikle tercih edilenler arasındadır. Tesettürlü hanımlar da seçtikleri kıyafete göre türban secimide yaparlar. Eşarp kıyafete göre işlenir ve tesettür kına elbisesi modeli ile bir bütün haline getirilir. Kına gecesi kıyafetiniz çok abartıya kaçmadan gösterişli olması daha uygun olacaktır sonuçta kadınlar arası organizasyonda sıkıntı çekilmeyecektir.

Tesettür kına elbise modelleri
Tesettür kına elbise modelleri
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Burada önemli olan eşarp modeliniz ile kına kıyafeti modelinizin rengi uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.Son yıllarda moda olan mint rengi yada bordo tonlarından oluşan ipek şal modelleri ile kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Bindallı Modelleri ve Kaftanlarda Trend Renkler

Kına gecelerinin bir diğer vazgeçilmezi ise kaftan bindallı modelleri ve arnavut şalvarı seçenekleridir. Tesettürlü gelin adayları kendi kına gecesi kıyafeti ile beraber kına yakılırken bu üç seçenekten birini giyebilir. Şimdilerde tesettür kaftan ve tesettür bindallı modelleri arasında renk tercihlerinde en çok aranan koyu yeşil bordo ve doreler yani altın sarısı, gümüş ve bakır tonlarıdır.

Tesettür bindallı modelleri
Tesettür bindallı modelleri

Tesettür Kına Elbisesi Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

Öncelikle seçeceğiniz kına elbisesi kına gecesinin yapılacağa mekana uygun olmalıdır.Eğer otel yada düğün salonu gibi mekanlarda olacaksa daha koyu renkler tercih etmeye özen gösterin.Yada kına geceniz romantik bir kır bahçesinda olacaksa daha soft renkler veya daha sade kına kıyafetleri giymeniz daha uygun olacaktır.

Tesettür şifon kına kıyafetleri
Tesettür şifon kına kıyafetleri

Tesettür kına kıyafetleri arasından seçim yaparken ve model belirlen bir çok alternatif söz konusu alternatifler arasında en önemli husus vücudunuzun taşıyabileceği ve kendinize yakışanı giymesi olacaktır.

Sizlerde tesettür kına kıyafetleri arayışı içerisindeyseniz ve hala fikir sahibi değilseniz Tesettür Giyim Kabini olarak sizler için hazırladığımız en çok beğenilen tesettür kına kıyafetleri galerimize göz atabilirsiniz.

Tesettür Kına Kıyafetleri Resimli Galerisi


5 Yorumlar
 1. Tuba diyor

  Fiyatlarını öğrenebilir miyim ??

  1. admin diyor

   Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Şuanlık satış yapmamaktayız.

 2. Anonim diyor

  Vallaha superler deneyin

 3. Erhan diyor

  Ne zaman satışınız olacak

  1. admin diyor

   Merhaba efendim satışta olan ürünlerimiz için https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş